Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

HEDİYEYE GEL!

Oyun dünyası takipçileri hayatımıza Half Life oyunu ile giren Valve firmasını elbette biliyorlardır. Her ne kadar Half Life 3 veya Half Life 2 Ep3’ü halen çıkartmamış, biz oyuncuları her HL3 dedikodusu ile heyecana sürüklemekten sadistik bir zevk alıyor olsalar da, seviyoruz kendilerini.

Valve’ın oyun dünyasına kazandırdığı bir başka oyun da meşhur Portal serisidir. Ve internet aleminde bu seri üzerine türlü geyiğe rastlamak mümkün.

Sanırım bunların en çılgın ve inanılmaz olanı ise, geçtiğimiz hafta Weta Workshop’un Valve’a göndermiş olduğu hediye olsa gerek.

Weta Workshop, Peter Jackson’ın Yüzüklerin Efendisi serisindeki özel efekt, dekor gibi çalışmaları ile üne kavuşan Yeni Zelanda kökenli özel efekt stüdyosu bildiğiniz ya da bilmeniz gerektiği üzere (bilmeyeni dövüyoruz)

Gerçekten kaliteli işler çıkartan bu stüdyo, Portal serisindeki ünlü düşmanlardan Portal Turret’ın birebir (sayı ile 1:1) işlevsel -evet oyundaki gibi çalışıyor- versiyonunu yapıp, özel kutusu içinde Valve’ın ofisine göndermiş!

Aşağıdaki videoda, Valve çalışanlarının hazırladığı kutu açma videosunu seyredip, salyanız akarken hayranlıkla bu muazzam işçilik karşısında ağlayabilirsiniz. Merak etmeyin ayıplamayız. Zira bu hediye karşısında yabancıların tabirleri ile diyebileceklerim şunlar: WANT!, SHUT UP and TAKE MY MONEY!!, OMG!, WTF!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Daredevil #68 – Alex Maleev

Kapak Olsun kategorisini fazlaca aksatsak da zaman zaman beğendiğimiz çizgi roman kapaklarını paylaşmak için kullandığımızı...

X-Men Yarışması

X-Men Geçmiş Günler Gelecek filminin vizyona girmesine 2 gün kaldı. Tiglon iş birliği ile 5...

Kapat