• Home
  • keyboard_arrow_right OYUN
  • keyboard_arrow_right ETKİNLİK
  • keyboard_arrow_right Guild Wars 2 Kış Etkinliği!

OYUN

Guild Wars 2 Kış Etkinliği!

Geekstra 13 Aralık 2012


Background
share close

Son zamanlarda pek oynama fırastı bulamıyorum şu GW2’u. Halloween etkinliği ile başlattıklar etkinlikler zincirinin son halkası Windtersday yakında oyna dahil edilecek! Etkinlik iyi hoş güzel de ben oynayamıyorum yaramıyor ki bana!

Olsun yarayacaklar için şöyle bi özet geçeyim.

14 Aralık’ta Tyria’ya Wintersday geliyor. Tatilin çoşkusunu hediyeler, özel mini oyunlar ve yeni etkinlikler ile kutluyoruz! Wintersday etkinliği ile ArenaNet düzenli içerik, bağımlılık yapıcı etkinlikler ve oyuncuları ödüllendiren fırsatlar sunmaya devam ediyor. Hem de üyelik ücreti olmadan. Bu seferki etkinlikte Oyuncak Ustası Tixx Lion’s Arch’a geliyor. Yolu üzerinde Tyria’nın büyük şehirlerine uğrayacak ve Wintersday oyuncakları dağıtacak. Fakat Tixx’in golem hizmetçisi Toxx’un oyuncakları çılgına döndürecek gizli planları var!

 Her şehirde oyuncular yeni bir oyuncak etkinliğine dahil olabilecek ve yeni oyuncaklar kazanacak. Oyuncak Ustası büyük şehirleri dolaştıktan sonra gökyüzü gemisi ile Lion’s Arch’a gelecek. Burada oyuncuları daha fazla hediyeler ve özel Wintersday etkinliği bekliyor olacak. Wintersday boyunca oyuncular bir çok farklı mini oyuna katılabilecek, gökyüzünden düşen hediyeleri yakalayacak, kartopu savaşları yapacak.

Wintersday etkinliği ile ilgili daha fazla bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.guildwars2.com/en/the-game/releases/december-2012/

Wintersday etkinliği programı şu şekilde ilerleyecek:

  •          14 Aralık Cuma- Tatil temasına bürünmüş Lion’s Arch ile Wintersday başlıyor! Mini oyunlar, gökyüzünden yağan hediyeler ve fazlası
  •          15 Aralık Cumartesi 21:00- The Grove’da Oyuncak Ustası Tixx ilk kez görünecek ve her gün bir başkentte görünmeye devam edecek.
  •          20 Aralık Perşembe 21:00- Oyuncak Ustası Tixx’in gemisi Lion’s Arch’a gelecek ve Wintersday bitimine kadar burada kalacak.
  •          3 Ocak Perşembe 21:00 – Wintersday etkinliği son buluyor

Geçen Halloween’de yalnızca Linons Arch’ta yapılan giydirmelerin tüm ırtkların başketnine uygulanacak olması güzel bir detay olmuş kanımca. Tanıtım videosu da aşağıda.

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.