• Home
  • keyboard_arrow_right OYUN
  • keyboard_arrow_right POINT BLANK 2. YAŞINI KUTLUYOR!

OYUN

POINT BLANK 2. YAŞINI KUTLUYOR!

Geekstra 1 Ekim 2012


Background
share close

Point Blank 2. Yaşını Dev Etkinliklerle Kutluyor!

Oha 2 sene olmuş ben bu oyuna başlayalı. Gururla söyleyebilirim ki bu oyunu ilk oynayanlardanım Türkiye’de (afferin iyi b*k yedin). Herzaman oyuncu odaklı bir ekibe sahip olduklarını düşünüyordum ki zaten yaptıkları etkinlikler ve turnuvalar ile bunu her defasında vurguladılar.


Point Blank; Türkiye’deki 2. yaşını, birbirinden güzel 10 değişik etkinlikle kullanıcıları ile birlikte kutluyor. Yeni-eski tüm oyuncular, oyun içi ve oyun dışında çeşitli etkinliklere katılabilecekler. Etkinlik kuru kuru olmaz tabii.

MSI marka oyun bilgisayar mı, 3D Televizyon mu yoksa sayısız oyun içi ekipmanlar mı? İnternet kafe etkinliklerinde Sweatshirt ve t-shirt ödüllerine kadar tabiri caizse hayvan gibi ödül dağıtılıyor.

Tam 10 tekinlik var bu 2. yaş kutlamalarında;

1. Ben Daha İyi Kutlarım Etkinliği: 1 Ekim ile 26 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek bu etkinliğin hem ödülleri hem de kendisi muhteşem! Point Blank Resmi Forum’u aracılığı ile gerçekleştirilecek bu etkinlikte en yaratıcı Point Blank 2. Yaş Günü temalı ekran görüntüsünü, resmini veya videosunu yapan oyuncular; muhteşem bir oyun bilgisayarı, 106 ekran full HD televizyon, dünyaca ünlü oyuncuların tercih ettikleri yüksek kaliteli oyuncu kulaklıkları ve profesyonel oyun fareleri kazanacaklar.

2.Gold Silahlar Geliyor!: 2. yaş dönümünü kutlamak adına, 9 Ekim’de Point Blank oyuncularının heyecanla beklediği Altın 3’lü sonunda oyuna ekleniyor! Markette “Özel Silah” statüsünde sunulacak bu ekipmanlar özellikle turnuvalarda büyük ödüller klasmanında yer alacak.

3. Rütbe Ödülleri Yenileniyor!: Yine 9 Ekim’den itibaren oyuncular rütbe atladıklarında artık yalnızca puan almayacak; para ile satılan NG ürünlerini de kazanacaklar! Bu rütbe ödülleri arasında oyuncuların en çok tercih ettikleri silah, ekipman ve ürünler var.

4. Oyunda Ol; Ödülleri Kap!: Bu tarihler not edilmeli; 6 – 13 – 20 – 27 Ekim. Bu tarihlerde oyuna giren şanslı oyunculara en sevdikleri ve en güçlü NG (paralı ürünler) ürünlerinden verilecek.

5. Ekstra XP ve Puan Etkinlikeri: Neredeyse tüm Ekim ayı bounca sürecek olan bu etkinlikte XP ve Puan kazanma şansı katlanacak. %50 XP ve %50 Puan etkinlikleri oyuncuları Point Blank oynamaya zorlayacak gibi gözüküyor.

6. Eskilerden Kim Kaldı?: Point Blank; iki yıldır yanında olan oyuncularını da es geçmiyor. En sadık 104 oyuncusuna özel üretim ve hiç bir yerde bulunamayacak sweatshirtlerin yanı sıra Point Blank GM’lerinin imzaladığı posterleri hediye edecek.

7. Premium Kafe Bonusları: Unutulmaması gereken diğer bir unsur da tabi ki internet kafeler. Premium Kafe özelliğine sahip yüzlerce internet kafede 5 – 30 Ekim tarihleri arasında yani 2. Yıl kutlamaları boyunca %15 yerine %30 XP ve Puan kazanma şansı Point Blank oyuncularına sunulacak.

8. Klan Savaşları: 9 26 Ekim tarihleri arasında Web sitesindeki Klan Sıralamasınaki ilk 10 takım ödüllere doyacak. Ödüller “Klan Simgesi Değiştişrme Kuponu”. Kazanan 10 takımdaki Tüm oyunculara 1 Famas Erzak Kasası, 1 Raging Bull Erzak Kasası, 1 M4 Erzak Kasası. Üstelik ilk 3 takımın ismi 2 haftalığına loading screende (oyun açılış ekranında) yayınlanacak ve Türkiye’deki yüzbinlerce Point Blank oyuncusu bu Klanları tanımış oalcak.

9. Yepyeni Görev Kartı: Tüm oyunculara otomatik olarak yüklenecek görev kartını tamamlayacak oyuncuların hesaplarına tam 5 TL değerinde 3 gün boyunca doya doya kullanabilecekleri “AK Sopmode King Cobra” hediye edilecek.

10: NG Bonus Etkinliği: 5 – 14 Ekim arasında NG alanlar çok şanslı olacaklar. BU tarihler arasında NG alan oyuncuların kazanacakları bonuslar tam 2 katına çıkacak.

Point Blank’u henüz bilmeyen oyun severler hemen www.pointblank.com.tr adresini ziyaret edip ücretsiz üye olabilir; yine ücretsiz olarak oyunu indirerek oyunun keyfini çıkartabilir. Facebook’tan takip ederim diyenler için de Point Blank Facebook sayfası: www.facebook.com/pointblanktr

 

 

 

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.