• Home
  • keyboard_arrow_right TEKNOLOJİ
  • keyboard_arrow_right Galaxy S3 Mini Mi Geliyor?

TEKNOLOJİ

Galaxy S3 Mini Mi Geliyor?

Geekstra 10 Ekim 2012


Background
share close

Samsung yeni bir Galaxy S3 Mini mi çıkartıyor?

Aldığımız duyumlara göre Samsung, mavi ve beyaz olmak üzere iki renkte ve NFC siz bir S3 çıkartacakmış. Daha genel bir kullanıcı kitlesine hitap etmesi için biraz daha küçük ve özellikleri bir nebze düşürülmüş bir S3 olacağa benziyor.

Galaxy S3 ile ilgili henüz bir resmi açıklama yok ama ekran boyutunun Galaxy S3 gibi 4,8 inç değil 4 inç olacağına dair spekülasyonlar var. Bu Samsung’un Note, Galaxy S3 gibi “gereksiz büyük” telefonları için aldığı eleştirilere bir karşılık olabilir. Tabii bir de Samsung Apple karşılaştırmasına da bir cevep olabilir…

Galaxy S3 Mini’nin quadcore bir işlemci taşımamasını bekliyoruz. High end olmaması için çıkartılan bir cihaz için sanırım dualcore bir işlemci yeterli olacaktır.

Galaxy S3 Mini spekülasyonu İskandinavya’da faaliyet gösteren bir GSM operatörünün mağazasında, ürün listesinde “Galaxy S3 mini”nin bulunduğu söylemiyle haber aniden viralleşti. Ama eğer gerçekten de S3 Mini çıkacak ise kesinlikle Türkiye hedef pazarlarından biridir. Bakalım ne zaman çıkacak veya çıkmayacak…

…Derken, Samsung yukarıda yazılan herşeyi doğruladı (yaw yazıyı tam bitiriyordum!!!).

Jelly bean, 4 inç ekran ve dual core işlemcisiyle Avrupa kullanıcılarınn tercih ettiği boyutlarda olması için tasarlanmış S3 Mini ve ilk olarak Almanya’da yarından itibaren satışta olacakmış.

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.