Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Red Sonja 3 Çıktı!

Marmara Çizgi, serinin ilk iki kitabını yayınladıktan sonra uzun bir ara vermişti ve bugün bu bekleyişe noktayı koyarak, serinin üçüncü kitabı olan “Red Sonja – Kılıçlı Dişi Şeytan 3: Kulan Gath’ın Yükselişi”ni yayınladı.

Kitap, iki farklı kapak seçeneği ile önce 31. Uluslararası Kitap Fuarı’nda, Marmara Çizgi standında yerini aldı, ardından da seçkin Çizgi Roman Kitabevlerine dağıtımına başlandı. Editörlüğünü İlke Keskin’in yaptığı kitabın çevirisi ilk iki kitapta olduğu gibi yine Cenk Könül’e ait.

Arka kapaktan:

“KULAN GATH’IN YÜKSELİŞİ” isimli bu cilt, Dynamite’ın övgü toplayan serisi, Red Sonja’nın #13-18 arasındaki sayılarını içermektedir. Bu hikaye ile Kılıçlı Dişi Şeytanımızın dünyası tamamen değişiyor.

Michael Avon Oeming tarafından yazılıp, çizer Mel Rubi’nin ellerinde can bulan seride, Red Sonja’nın “Tanrıça” ile ilk karşılaştığı bölüm, konuk çizer Stephen Sadowski tarafından çizildi. Bu kitapta Sonja, Hyboria tarihinin en büyük tehtidi ile karşı karşıya kalıyor –Kulan Gath geri dönüyor!- Ayrıca yine bu kitapta Kulan Gath’ın gerçek planlarını öğrenecek, Sonja ve yol arkadaşlarının kan gölü içindeki zorlu yolculuklarına tanıklık edeceğiz.

Cilt ayrıca Frank Cho, JG Jones, Aaron Lopresti, Mike Mayhew ve Steve McNiven gibi büyük çizerlerin faiskül kapaklarından oluşan bir seçkiyi de içermektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
21. Yüzyılın Beethoven’ı Hans Zimmer’ın Sübjektif Sıralı En İyi 4 Soundtrack Albümü!

Hans Zimmer denen, ekmeğini notalarından çıkaran muhteşem bir adam var. Öyle muhteşem bir adam ki...

SÜPER KAHRAMAN GİBİ KOK

Çok çirkin bir başlık oldu farkındayım ama olay gerçekten de bu. Süper kahraman parfümleri burada!...

Kapat