TÜRKÇE ÇİZGİ ROMAN

Red Sonja 3 Çıktı!

Geekstra 24 Kasım 2012


Background
share close

Marmara Çizgi, serinin ilk iki kitabını yayınladıktan sonra uzun bir ara vermişti ve bugün bu bekleyişe noktayı koyarak, serinin üçüncü kitabı olan “Red Sonja – Kılıçlı Dişi Şeytan 3: Kulan Gath’ın Yükselişi”ni yayınladı.

Kitap, iki farklı kapak seçeneği ile önce 31. Uluslararası Kitap Fuarı’nda, Marmara Çizgi standında yerini aldı, ardından da seçkin Çizgi Roman Kitabevlerine dağıtımına başlandı. Editörlüğünü İlke Keskin’in yaptığı kitabın çevirisi ilk iki kitapta olduğu gibi yine Cenk Könül’e ait.

Arka kapaktan:

“KULAN GATH’IN YÜKSELİŞİ” isimli bu cilt, Dynamite’ın övgü toplayan serisi, Red Sonja’nın #13-18 arasındaki sayılarını içermektedir. Bu hikaye ile Kılıçlı Dişi Şeytanımızın dünyası tamamen değişiyor.

Michael Avon Oeming tarafından yazılıp, çizer Mel Rubi’nin ellerinde can bulan seride, Red Sonja’nın “Tanrıça” ile ilk karşılaştığı bölüm, konuk çizer Stephen Sadowski tarafından çizildi. Bu kitapta Sonja, Hyboria tarihinin en büyük tehtidi ile karşı karşıya kalıyor –Kulan Gath geri dönüyor!- Ayrıca yine bu kitapta Kulan Gath’ın gerçek planlarını öğrenecek, Sonja ve yol arkadaşlarının kan gölü içindeki zorlu yolculuklarına tanıklık edeceğiz.

Cilt ayrıca Frank Cho, JG Jones, Aaron Lopresti, Mike Mayhew ve Steve McNiven gibi büyük çizerlerin faiskül kapaklarından oluşan bir seçkiyi de içermektedir.

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.