• Home
  • keyboard_arrow_right ANİME
  • keyboard_arrow_right UYGULAMA
  • keyboard_arrow_right Animania

ANİME

Animania

Geekstra 28 Nisan 2013


Background
share close

animania-2

Mobil hayatın günlük yaşantımızda büyük önem kazandığı bu günlerde, hala bir kısmımız cep telefonuna/mobil cihazına anime yükleme ve yolda izleme derdinde. Bu konuda Android kullanıcılarına güzel bir haberimiz var : Animania

Animania, DroidBender adlı yazılım geliştiricisinin anime müdavimlerine en büyük hediyesidir! Çok küçük boyutlarda olan (854k) olan bu uygulamayı Android işletim sistemli telefonunuza indirerek, yaklaşık 1700 küsür animeye erişim sağlayabiliyorsunuz. Hem de Stream ve Download seçenekleri ile!

İster evinizde “Stream” seçeneği ile animeyi canlı canlı izleyin, ister “Download” seçeneği ile izlemek istediğiniz animeleri telefonunuza depolayın, yolda, dağda, bayırda, karda, kışta, plajda, toplantılarda kısacası istediğiniz yerde izleyin!

Ayrıca “My Watchlist” adı altında favori serilerinizi de işaretleyebilir ve bu serileri mobil cihazınızdan rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Google Play’de anlık olarak 4.7 Oy ortalamasına sahip bu güzide programı indirmek ve daha detaylı bilgilere erişebilmek için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.