Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

ARROW 2. SEZON EKİMDE!

Arrow
CW gelecek son bahar sezonu dizilerini açıkladı ve tabii ki Arrow geri dönüyor. Son zamanların en başarılı çizgi roman’dan uyarlanmış dizi olduğu kanaatinde olduğum dizinin geri döneceği daha dizi’nin ilk yayınlarından belliydi.

Tahmin ettiğimden çok daha fazla cameo görmüştük Arrow’un ilk sezonunda. Dead Shot, Huntress, Death Stroke, Roy Harper ve Merlyn’i görmüştük. İkinci sezonda Roy Harper’ı oynayan Colton Haynes’in konuk oyuncu’dan kadrolu oyuncu olacağı söyleniyor bu da ikinci sezonda Speedy veya Arsenal’ı göreceğimiz anlamına geliyor olabilir. Ayrıca DC dünyası’nın en büyük isimlerinin de 2. sezonda boy göstereceği de dizinin ilk sezonu sona erdiğinden beri söyleniyordu.

nightwing

Potansiyel adaylardan biri Nightwing olarak Dick Grayson. Ne kadar doğru bilinmiyor ama Vampire Diaries oyuncularından Ian Somerhalder canlandıracakmış Dick Grayson’u.

Ayrıca tabii Black Canary’nin ne zaman karşımıza çıkacağı da bir merak konusu (en azından benim için. Katie Cassidy’i fish netlerle görmek isteyen bir tek ben miyim?) Bakalım Arrow’un yeni sezonu bize neler gösterecek ama eminim ki yeni sezon başlamadan teaselere devam edecektir CW.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
ComiXology’den Aylık Üyelik Hizmeti

Gözler Marvel ve DC çizgi romanlarını arıyor ama ne yazık ki ComiXology’nin $5,99’a sunduğu aylık...

[Fragman] The Book of Life

Bazen bazı şeyleri bilmiyor olmak çok güzel bir şey. Çünkü bilmediğin şeyi öğrendiğin vakit o...

Kapat