Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

ARROW İKİNCİ SEZONDA YENİ KARAKTERLER!

arrow-s2

Bildiğiniz üzere daha geçenlerde Arrow’un ilk sezonunu hayrılısıyla bitirdik. İlk başlarda biraz çekimser olsam da sonrasında büyük bir keyif ile takip ettiğim bir diziydi (CW’dan beklemiyordum bu kadarını ve Dark Knight’in ‘brooding hero’ konseptini tüm süperkahraman türüne kendini empoze ettirmiş olması da çok yerinde olmuş).

Şimdiden Arrow 2. sezonu ile ilgili konuşmalar spekülasyonlar dönmeye başladı. Mesela dizide Roy Harper karakterini canlandıran Colton Haynes artık bir konuk oyuncu değil 2. sezonda kadrolu olacakmış (sanırım bu spekülasyon değil gerçek).

Colton’un MTV ile ayak üstü yaptığı bir röpörtajda da 2. sezonda çok bilindik büyük DC karakterlerinin Arrow dizisinde cameo’luk yapacağını söyledi.

GPoD6da da konuştuğumuz gibi bana kalırsa henüz meta’ları işin içine karıştırmak için biraz erken. ‘Gerçeklik’ üzerine kurulmuş bir dünyası var Arrow’un ve Oliver Queen’in ‘insanlığı’ hala dizide bir ana arter olarak işleniyorken Superman, Wonder Woman, Green Lantern gibi ‘Dünya dışı’ karakterlerin tanıtılması pek mantıklı olmaz gibi geliyor.

Bana kalırsa Night Wing (tabii bu da Bruce Wayne’in varlığı yaşı, konumu ve böyle bir süper kahramanlık kavramının uzun süredir var olduğunu söylemek demek), Katana gibi daha ‘insan’ karakterleri sokacaklardır. Gerçi Green Lantern’ın cameo yapacağı gibi söylentiler vardı ama bilemeyeceğim…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Lupita Nyong’o Star Wars 7 ’de mi?

12 Years of Slave’i izlediniz mi? Ben henüz izleme fırsatı bulamadım ama filmdeki rolü ile...

The Flash Dizisinin 3. Sezon Prömiyer Bölümünün Adı Belli Oldu!

The Flash dizisinin 3. Sezon ilk bölümünün adı belli oldu. CW’nun The Flash dizisinde Flash/Barry...

Kapat