Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

BATWOMAN KIZ ARKADAŞINA TEKLİF ETTİ

Biliyorum başlık bir garip duruyor ama inanın çok zorladı bu yazının başlığı beni. Neler yazıp yazıp sildiğimi bilseniz bana acırsınız. Bana acımanızı istemiyorum. Saçmalamayın!

Konuya gelelim. Bu hafta yayınlanan Batwoman #17 (New 52) mevzumuz. Batwoman okurları ile Geekstra okurları kesişim kümesinin çok da kalabalık olmadığı bahanesine sığınarak, ağız dolusu SPOILER ile dolu -yazının da başlığından anlaşılacağı üzre- bir haber olacak bu.

Amerika’da dün yayınlanan Batwoman #17’de Kathy Kane yani Batwoman, hani şu DC’nin lezbiyen kahramanı, sevgilisi Maggie Sawyer’a, yani Captain Sawyer’a evlenme teklif etti. Geçtiğimiz sene Marvel Astonishing X-Men serisinde bir eşcinsel evlilik odaklı sayı yapmış ve adından çok söz ettirmişti.

Batwoman okurlarının sayısının Astonishing X-Men okurlarından daha az olduğunu, karakterin bilinirliğinin daha düşük olduğunu biliyoruz. Yeterince büyük bir “hype” yaratamayacağı kesin. Gerçi DC bu hafta daha bomba bir olayla Batman Inc. #8’e yönlendiriyor bizi. Damien… Neyse susuyorum.

 

Not: Batwoman DC New 52’nun en iyi yazılan serilerinden biri ve belki de en iyi çizileni. J H Williams III’ün eline-bileğine kuvvet ki ayrıca bir dipnot olsun kendisi Neil Gaiman’ın yeni Sandman’inin de çizeri.


Comments to BATWOMAN KIZ ARKADAŞINA TEKLİF ETTİ

  • Fazlasıyla gereksiz. İnsanlara bunu empoze edeceğiz diye buralara kadar geldi mevzu.

    Ali 30 Mart 2016 14:41 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
BU İNDİRİMLER KAÇMAZ!

Heyyy! Duyduk duymadık demeyin! Bu haftasonuna özel PSN Plus Avrupa ve tabi ki TR'de iki...

Defenders Yeni Görseller

Defenders çekimleri hızla devam ediyor ve setten yeni görüntüler paylaşıldı. Lisans nedeniyle sitemizden paylaşamadığımız görsellere...

Kapat