Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Daredevil Dizisinin Yazarı Kim?

Defenders

Son bir haftanın çizgi roman ve hatta dizi piyasası açısından en bomba haberi Marvel ile Netflix’in işbirliği şüphesiz.

4 dizi ve 1 crossover mini seri anlaşması yapıldığı konuşuldu. Minimum 13’er bölümlük Daredevil, Iron Fist, Luke Cage ve Jessica Jones dizileri bekliyor bizleri ve bir de tüm karakterlerin yeralacağı bir Defenders mini serisi.

Bu seriler arasında en çok konuşulan Daredevil doğal olarak. Yazarı, yönetmeni, castingi, müzikleri vs dizi yayınlanmaya başlayana kadar bol bol konuşulacak, 2015 için planlanan serilerle ilgili hemen her haber bomba gibi düşecek belli ki. Ve ilk haberler de gelmeye başladı.

drew-goddard

TheWrap‘in haberine göre Drew Goddard (Cabin in the Woods, World War Z, Cloverfield, Lost, Alias and Buffy the Vampire Slayer) Marvel ve Netflix ile Daredevil dizisinin yazarlığı için masaya oturmuş. Yıllardır birlikte çalıştığı Joss Whedon’un da muhtemelen parmağı var bu işte. Parantez içerisindeki işlerin her birini çok seven biri olarak bu habere de pek memnun oldum. 2015’e kadar beklemek daha da zor artık.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[İnceleme] X-Men Apocalypse – 2016’nın En İyisi

Herkese merhabalar. Yazıyı yazmak için filmin üzerinden bir kaç gün geçmesini bekledim. Acaba o ilk...

Bir Sonraki X-Men Filmi Dark Phoenix Saga Olabilir

Kulağımıza gelen söylentilere göre Fox’un X-Men’den sorumlu devlet bakanları X-Men: Apocalypse sonrasında Dark Phoenix Saga’yı...

Kapat