Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

GUARDIANS OF THE GALAXY VE AVENGERS 2 CASTING HABERİ

DC/WB Ben Affleck’i Batman olarak cast ededursun Marvel/Disney tarafında da Guardians of the Galaxy ve Avengers: Age of Ultron castin haberleri dur durak bilmeden akıyor (böööle akıyor böööle).

SDCC sırasında Guardians of the Galaxy’de Groot’u Vin Diesel’in seslendireceği haberleri çıkmıştı (ki anladığım kadarıyla doğrulandı bu haber). Groot’un yanında Rocket Raccoon’un seslendirmesi için Bradly Cooper ile son görüşmeler yapılmakta olduğu haberleri de geldi (DC/WB/CW utanınlan! Sen Wonder Woman çekmeyi becereme adamlar konuşan rakun ve ağaç insan cast etsin).

raccoon

vin

Avengers: Age of Ultron cephesinden ise Scarlet Witch casting’i için Elizabeth Olsen ile anlaşmak üzere olduklarını duyduk. Çok sevdiğim Scarlet Witch karakterini bir ara Saoirse Ronan’e verecekler dedikodular beni bayağı tedirgin etmişti ki zaten X-Men:Days of Future Past’te de yalnızca Quicksilver’ın olacağı ve Scarlet Witch’in olmayacağı Joss Abimiz tarafından doğrulanmıştı (evet Joss abimiz ve Kevin Smith de dayımız var mı itirazı olan?)

scarletwitch

Elizabeth Olsen pek güzel olacak gibi duruyor ne yalan söyleyeyim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
JGL BATMAN DEĞİL!

Hollywood.com'un haberine göre Joseph Gordon-Levitt'in menajerleri çıkan dedikoduları "yok öyle bi'şey, saçmalamayın!" şeklinde yalanladı. Zamanında...

[Fragman] Logan TV Spot ve Sinopsis

Logan, Hugh Jackman’ın son Wolverine performansı olması, X-23’ün tanıtılacak olması ve R-Rated olması gibi sebeplerden...

Kapat