Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Mark Millar’ın Starlight Serisi Film Oluyor

“Mark Millar’ın Starlight’ı ne olaki?” dediğinizi duyar gibiyim. Mark Millar hani… Superman Red Son, Marvel Civil War, Wolverine: Old Man Logan, Kick-Ass, Wanted gibi çizgi romanların yaratıcısı olan. Kendisinin Mart 2014’te, Image Comics tarafından yayınlanmaya başlanacak serisi Starlight, henüz çıkmadan beyaz perdeye uyarlanmakta imiş. Film haklarını da Fox almış.

Starlight için Batman ve Flash Gordon birleşimi bir hikaye/karakter deniyor. Uzayda kötülüklerle savaşan bir süper kahraman söz konusu. Ancak abimiz yorulmuş artık. “Yeter” demiş. Eşini uzun yıllar önce kaybetmiş ve çocukları da kendi yollarına gitmiş bir abi bu Duke McQueen (aka Starlight). İnzivaya çekilmiş, kafa dinliyor onca maceranın ardından. Derken önemli bir görev için geri dönmesi isteniyor ve olaylar gelişiyor.

Meeeeh… konu çok ilgimi çekmedi ne yalan söyleyeyim ama Mark Millar’ın boş geçtiğine de denk gelmedim. Belki fasikül fasikül değil ama ciltlendiğinde oturup başına bir okunabilir karar vermek için. Ha en dandik çizgi roman uyarlamasını bile oturur izlerim o da ayrı bir konu. Yanisi: yazılsın, çizilsin, okunsun, çekilsin! Bizim canımıza minnet argadaş.


Comments to Mark Millar’ın Starlight Serisi Film Oluyor

  • Superior’u çekseler keşkem. Superman filmi varken ne gerek var ama konsept hoştu baya bi…

    canb0 16 Aralık 2013 14:18 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Spider-Man Devam Filmi Duyuruldu!

Spider-Man Homecoming filmi daha vizyona girmeden devam filmi duyuruldu. Şimdilik Homecoming 2 olarak adlandırılan filmin...

Çocuğunuzu Bahane Edip Eşinize, “Alalım” Diye Tutturduğunuz 11 Şey

Şimdi gelin şunu hep beraber bir açıklığa kavuşturalım beyler! Çocuk yapmak istiyoruz. Hele bir de...

Kapat