Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Netflix Basmış Paraları Marvel’a!

Vay be habere bak! Bir süredir sipariş üzerine kendi ağına özel dizi serileri yaptıran Netflix, bu serilerin tüm bölümlerini üyelerine tek seferde sunduğu bir yayın politikası izlemeye başlamıştı.

Bu şekilde geçtiğimiz bahar yaz döneminde House of Cards, Hemlock Grove ve Orange is the New Black gibi bir çok yeni ve kaliteli yapıma kavuşturdu Netflix bizleri.

netflix-television

Görünen o ki Netflix dizi yatırımlarına devam ediyor ve bu sefer ki sağlam bir yatırım olacak.

Hollywood Reporter’ın haberine göre Marvel Netflix’e özel en az 4 orjinal seri ve Netflix’in stream servisleri için miniseri geliştirecek.

Marvel Television’ın ABC Television Studios ortaklığı ile yapımcılığını üstleneceği seriler sırası ile Marvel kahramanlarından Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist ve Luke Cage üzerine odaklanacak.

Defenders-610x285

Her biri 13 bölümlük bu 4 dizi 2015 de yayınlanacak ve sonrasında The Defenders adlı miniseride kahramanlar bir araya gelecek.

Bu anlaşma hem boyut hem de kapsam olarak Marvel evreninin sinema ve TV’de elde ettiği gücü bir kez daha göstermiş oldu. Agents of SHIELD’ın başarısınıda göz önüne alırsak Netflix’in doğru bir adım attığını söyleyebiliriz.

Defenders 25 - Daredevil v3 28 mini

 

Herşey bir yana  hep böyle dizilerin gerçekleşmesinin hayalini kurmuş bizler için heyecan verici gelişmeler.

Tabi işin arkasında Disney gibi bir dev ve ucunda da hayvan gibi para kıracak yeni ürünler yaratmak olduğunun farkındayız. Yine de kim takar lan, gelsin daha çok gelsin kaliteli güzel yapımlar. Ohh miss.

Bu arada Marvel’ın başarısının açtığı yoldan gitmeye çalışan DC’nin de bir çok TV projesi olduğunu hatırlatalım.

Oh yes!

Hadin

Daredevil-with-Luke-Cage


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Spider-Man MCU’dan Kopacak Diyorlar!

Marvel Sinematik Evreni... 2008 yılından beri Marvel Studios'un ilmek ilmek eleyerek bugünlere getirdiği bir hanedanlık....

Google Hızlı Davrandı

Hani geçenlerde Facebook’un insanız hava araçları geliştiren Titan Aerospace adlı bir firmayı satın almak istediğinden...

Kapat