Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Preacher Dizisinde Son Durum Ne?

preacher_tv Son birkaç gündür Vertigo’nun efsane çizgi roman serisi Preacher’ın televizyona sonunda gerçekten geleceği konusunda gelişmeler, haberler dönüyor çeşitli geek mecralarında. Garth Ennis’in yazdığı ve Steve Dillon’ın çizdiği kült serinin film hakları ile ilgili yıllardır bir geyik döner durur.

Önce sinema filmi olacağı konuşulmuştu. İlk cilt sinemaya uyarlanacak ve hatta filmi DJ Carusso yönetecekti. Daha sonra HBO ile bir dizi pilotu için görüşmeler döndüğünü öğrendik. HBO konunun kendileri için dahi çok sert olacağına karar vermiş ve istememiş diye duyduk sonraları. Garth Ennis bu konuda kendisine sorulan soruları yanıtlarken hep negatif konuştu. Tanrıyı öldürmek için yola çıkmış eski bir pederin hikayesi kolay kolay sinemaya/televizyona uyarlanabilir durmuyordu.

Tam HBO bile ozak durduysa o iş zor demiştik ki AMC’nin Preacher için görüşme halinde olduğu haberi düştü ortamlara. Haber çıktıktan birkaç saat sonra AMC CCO’su haberi doğruladı. Bugün ise öğreniyoruz ki projenin arkasında Sony Pictures bulunuyormuş. Seth Rogen, Evan Goldberg ve Breaking Bad dizisinin yazarı Sam Caitlin Preacher’ı Sony’e kabul ettirmeyi başarmış.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Wonder Woman Cosplay

Bugünkü konuğumuz Wonder Woman aka Princess Diana of Themyscira aka Diana Prince! Kendisi, yaklaşmaya korkacağınız, en fazla...

Batkid’e Arrow Ekibinden Anlamlı Mesaj

15 Kasım Cuma, Make-A-Wish Foundation, 5 yaşında lösemi hastası bir çocuğun hayallerini gerçekleştirdi. San Fransisco,...

Kapat