Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

ROY HARPER, ARROW’DA…

Arrow’u seviyorum. Hani genel olarak okçular ve speedsterları seviyorum sanırım. Belki ‘on sene Smallville izlemiş leş bir adam neyi sevmez ki?’ diyeceksiniz (lan nerden bilsinler senin 10 sene Smallville izleyecek kadar mal olduğunu).

Neyse, şimdiye kadar bölümlük hikayeleri ve ada flashbackleri yeterince keyifliydi ama Huntress, Firefly, Deadshot, Deathstroke gibi karakterlerin arayı açmadan dizinin orasında burasında görünmeleri ayrıca keyif veriyor bana. DC sayfalarından bu kez orijinal Speedy, Red Arrow ve sonra da Arsenal olarak tanıdığımız Roy Harper ekranlardaydı.

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim, yeni 52’de revamplanmiş karakterler arasında en sevdkiğim karakterlerden biri Arsenal olabilir. Jason Todd da ayrı iyi tabi… Ooof ya Essance’a ne demeli? Galiba Red Hood and the Outlaws ve Rockafort’a gereksiz bir sevgi besliyorum.


Konuya dönersek Roy Harper’ı gördük ve beğendik işte. Halen Dana’nın güçlerini keşfetmesi ya da ortaya çıkarmasını beklerken ve Thea’ya neden Speedy lakabı verilmiş çözememişken, figüran gibi bile olsa böyle karakterlerin bir ziyaret için uğramaları güzel oluyor. Aslında açılış sahnesinde mücevheri gördüğümde ‘hasstr Catwoman mı geliyor?’ demedim değil.Arrow yapımcılarının bu tarz sürprizlere devam etmesini dileyerekten uyuyorum ben artık.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Mark Hamill Star Wars VII Konuştu!

Evet orijinal üçlemenin kadrosunun StarWars Ep VII’de olacağını öğreneli bayağı oldu. Geçenlerde bir ton set...

Batman Returns 25. Yıl Dönümü Röportajı

1992 yılında vizyona girmiş olan Batman Returns, karakteri ve Batman dünyasını yine Tim Burton'ın çektiği...

Kapat