Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Wolverine: İhtiyar Logan Çıktı!

Gelmiş geçmiş en iyi Wolverine hikayelerinden biri -ki en iyisi olduğunu iddia edenler çoğunlukta- Old Man Logan, Gerekli Şeyler etiketi ve Cenk Könül çevirisi ile yayınlandı!

Wolverine’den nefret eden okurların dahi övgüyle söz ettiği 8 fasiküllük hikayenin tamamı bu ciltte toplanmış. Ayrıca vurgulamakta fayda var; hikaye Kick-Ass, Superman: Red Son, Civil War, Superior ve Nemesis gibi müthiş hikayelerin usta yazarı Mark Millar’a ait. Çizer Steve McNiven’ı da yine Nemesis, Civil War ve New Avengers gibi serilerden hatırlayacaksınız.

Gerekli Şeyler’in basın bülteninden:

Süper kahraman olan bir adamı, sıradan bir çiftçi olmaya iten ne olabilir? Savaşmaktan yorulmak mı, yenilgiye uğrayarak cesaretini kaybetmek mi, yoksa daha dramatik bir tecrübe yaşamış olmak mı?
Logan adındaki yaşlı adam, ona Wolverine’i sorduklarında, “elli yıl önce Wolverine öldü” diyor. Ailesi için bile onun geçmişi bir gizem perdesiyle örtülü.
Mark Millar ve Steve McNiven tarafından yaratılan sekiz bölümlük hikâye örgüsü, günümüzden elli yıl sonrasında, bütün süper kahramanların, süper kötüler tarafından yok edildiği karanlık bir gelecekte geçiyor. Logan’ın son, acımasız yolculuğunun hikâyesini okuduğunuzda, kendinizi hayatın adaletsizliği üzerine bir kez daha düşünürken bulacaksınız.

Mayıs 2008’de, Wizard dergisi tarafından tüm zamanların en iyi 200 çizgi roman karakteri içerisinde 1 numara seçilen, Mayıs 2011’de Ign tarafından en iyi 100 çizgi roman kahramanı listesinde 4 numara olan Wolverine, Türkiye’de de en çok sevilen süper kahramanlardan birisi olma özelliğini taşıyor.
Wolverine serileri içerisinde en çok satan hikayelerden birisi olma özelliğini taşıyan Wolverine – İhtiyar Logan, bu yıl içerisinde vizyona girecek olan Wolverine filmi öncesinde mutlaka okunması gereken müthiş bir macera!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
SYLVAIN CHOMET’TEN SIMPSONS COUCH GAG

Kendisi bir Fransız animasyon yönetmeni. Sylvain Chomet'i L'illusionniste, Paris, je t'aime ve Les triplettes de...

Star Wars Episode VIII Çekimlere Başladı!

Rian Johnson’un yöneteceği Star Wars Episode VIII’nin çekimleri resmen başladı. Rey, Finn ve Poe ile...

Kapat