Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

AGENT COULSON N’OLDU SANA?!

coulson lives

Bazılarımız büyük bir heyecan ve sevgiyle bazılarımız potansiyelini hayal ettiğinden bazılarımız ise Fanboyluğun verdiği zorunluluk sebebiyle zikezike Marvel’s Agents of Shield’ı izliyor.

Daha yeni 4. bölümü çıktı yanılmıyorsam ve halen şu sorunun cevabını arıyoruz.

Phil, dostum sana ne oldu?

Yakın zamanda Lary King’e verdiği röpörtajda Clark Gregg konuya öyle ucundan bi dokundurdu.

coulson

Clark abi Avengers filminde gerçekten Phil Coulson karakterinin öldüğünü düşünmüş ve Joss Whedon daha sonra yaşanan bir telefon görüşmesinde ona Ajan Coulson’un bir dizi projesi için yeniden diriltileceğini söyleyince çok şaşırmış. Joss ona Coulson’un derin ve karanlık bir gizeme sarılı bir olay sonucu hayata geri getirildiğini ve bunun açılımının daha sonra yapılacağını söylemiş.

Yani şu noktada Coulson’un aslında çok kısa süre ölüp sonra medicler tarafından hayata geri getirildiği gibi bir durumun söz konusu olmadığını öğreniyoruz. İşin içinde büyü’nün olduğu şüpheleri giderek güçleniyor. Hani hatırlarsanız “Tahiti is a magical place” deyip duruyor Coulson.

Avengers filmi sonrasında zaten Coulson’un ölümüyle ilgili çeşitli spekülasyonlar yapılıyordu ve geri geldikten sonra bu spekülasyonların sayısı arttı.

coulson vision

İşte spekülasyonlardan bir kaçı:

  1. Coulson hiç yoktu. O hayal ürünümüzün bir parçası, bir ilüzyon. Kandırıldın dostum. Sen ve tüm Avengerlar.
  2. Coulson zaten bir androiddi: Hiç insan olamamış bu zavallım. Visionmuş. Ultronmuş hatta Red Tornado imiş (bu adam hiç bilmiyor yaw)
  3. Coulson bir Inhuman veya Mutant veveya bir uzaylı!
  4. Scarlet Witch diriltmiş. Zaten Avengers 2 de de Scarlet Witch’i görcez ne den olmasın?
  5. Dr. Strange diriltmiş. Gelecek projeler arasında olduğu açıklandı Dr. Strange’in. Her Phase 1 ve sonrası Marvel filminde vardı Coulson, bir Dr. Strange filmine niye girizgah olmasın?
  6. Brother Voodoo diriltti. Evet Phil Coulson bir Zombi! Tahiti’de Dr. Strange’in ne işi var? Tahiti’de olsa olsa Brother Voodoo olur.
  7. Coulson öldü. O gördüğünüz bir Life model decoy. Ölenle ölünmez dostum ama robotu yapılır.
  8. Coulson bir cyborg! Loki kalbini delmiş adamın Shield da ona yeni mekanik bir kalp takmış. Repoman’e dikkat et Coulson!

Nasıl geri gelmiş olursa olsun, Coulson candır! Şimdilik biraz saçma sapan olsa da Coulson için Agents of Shield’a devam!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman]The Grand Budapest Hotel

Wes Anderson'un son filmi The Grand Budapest Hotel'in yep yeni red band trailerı düştü. Dünya'nın...

[Fragman] Pete’s Dragon

Orijinal filmi izlediğimi hatırlamıyorum ama Disney’in klasik filmlerinden olan Pete’s Dragon’u yeniden çekildi. Film, bir...

Kapat