• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right HIMYM SEZON 9

DİZİ

HIMYM SEZON 9

Geekstra 16 Mayıs 2013


Background
share close

Himym1

HIMYM (How I Met Your Mother) 8. sezon sona erdi. Sizi bilmem ama ben bu sezonun finalini sevmedim, sevemedim. Evet annenin kim olduğunu gördük; ki bir kaç bölüm öncesinde dizi bize 3 hafta sonra annenin kim olduğunu öğreneceksiniz demişti. Şimdi bu sezon finaline ve önümüzdeki sezona dair spoiler içeren kısma gelelim.

spoiler_sign

 

Evet annenin kim olduğunu öğrendik. Evet daha önce yüzünü hiç görmemişiz. Evet anne zerre sempatik değil. Evet anne güzel de sayılmaz. Cristin Milioti’ye öyle çirkin, böyle kıl, şöyle güdük derken unutmamamız lazım aslında Ted de çok matah bir adam değil! Ama yine de sözlükte, facebook’ta, orada-burda gördüğüm kadarıyla büyük bir çoğunluğun beklentisini karşılamamış anne.

HOW-I-MET-YOUR-MOTHER-MILIOTI

Sezon 9 ile ilgili haberlere gelince. Tvline.com haberine göre önümüzdeki sezonun tamamı Barney ve Robin’in düğününün olacağı haftasonunda geçecek. O iki günü 20 bölümde izleyeceğiz. Yine 9. sezon ile ilgili bir diğer büyük haber ise Ted’den önce tayfanın geri kalanı tanışacak müstakbel karısıyla. Önümüzdeki sezonun ilk bölümleri buna ayrılmış. Her bölümde kadrodan birinin anne ile tanışması konu edilecek.

Bu konuda bir sıkıntım yok. Benim derdim anneyi oyanayan kızla! Ama diyorum Ted gibi N’sync’ten fırlama, tipsiz, antipatik bir adama bile bir kaç günde alışıp sevdiysek. Bu kızceğize de bir şans vermek gerek.

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.