Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

URASAWA X DEL TORO: MONSTER

Naoki Urasawa’nın efsane seinen manga serisi (ki animesi de mevcut) Monster, HBO ve Guillermo del Toro işbirliği ile televizyona uyarlanıyor. Daha önce New Line tarafından 2 filmlik bir versiyon tasarlanıyordu, proje şimdi diziye dönmüş.

Dizinin ilk bölümünü Del Toro’nun yöneteceği, senaryoyu da Steven Thompson’la (Dr. Who, Sherlock) beraber yazacağı HBO tarafından açıklandı. Del Toro ve Thompson aynı zamanda dizinin yapımcılığını da üstlenecekmiş. Orijinal manganın yayımcısı olan Shogakukan ise yardımcı prodüktör olarak projede yerini almış durumda.

Konusuna gelince:

Almanya’dayız. Kenzo Tenma adında bir doktorumuz var (beyin cerrahı). Hayatı süper gidiyor. Hastane müdürünün kızıyla işi pişiriyor, kariyeri süper. Derken bir gün hayatının en büyük hatasını yapıyor ve yanlış bir karar alıyor. Hayatını kurtardığı küçük bir çocuk, kariyerinin tepetaklak olmasına, sevdiği hatunu kaybetmesine ve şüpheli duruma düşmesine sebep oluyor. İçinde bulunduğu psikolojiyi bir düşünün. Düşündünüz mü? Neyse tamam çok da şeyapmayın adamlar dizisini çekiyorlar işte.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] X-Men: Apocalypse Angel vs Nightcrawler

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı da vizyona girdiğine göre bir sonraki hedef X-Men: Apocalypse! Fox, film...

WALKING DEAD KUTU OYUNLARI

The Walking Dead çılgınlığı çizgi romanlardan diziye oradan oyuncaklara ve en sonunda kutu oyunlarına sıçradı....

Kapat