• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right MANGA
  • keyboard_arrow_right URASAWA X DEL TORO: MONSTER

DİZİ

URASAWA X DEL TORO: MONSTER

Geekstra 30 Nisan 2013


Background
share close

Naoki Urasawa’nın efsane seinen manga serisi (ki animesi de mevcut) Monster, HBO ve Guillermo del Toro işbirliği ile televizyona uyarlanıyor. Daha önce New Line tarafından 2 filmlik bir versiyon tasarlanıyordu, proje şimdi diziye dönmüş.

Dizinin ilk bölümünü Del Toro’nun yöneteceği, senaryoyu da Steven Thompson’la (Dr. Who, Sherlock) beraber yazacağı HBO tarafından açıklandı. Del Toro ve Thompson aynı zamanda dizinin yapımcılığını da üstlenecekmiş. Orijinal manganın yayımcısı olan Shogakukan ise yardımcı prodüktör olarak projede yerini almış durumda.

Konusuna gelince:

Almanya’dayız. Kenzo Tenma adında bir doktorumuz var (beyin cerrahı). Hayatı süper gidiyor. Hastane müdürünün kızıyla işi pişiriyor, kariyeri süper. Derken bir gün hayatının en büyük hatasını yapıyor ve yanlış bir karar alıyor. Hayatını kurtardığı küçük bir çocuk, kariyerinin tepetaklak olmasına, sevdiği hatunu kaybetmesine ve şüpheli duruma düşmesine sebep oluyor. İçinde bulunduğu psikolojiyi bir düşünün. Düşündünüz mü? Neyse tamam çok da şeyapmayın adamlar dizisini çekiyorlar işte.

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.