• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right VERONICA MARS FİLMİNDEN SAHNE ARKASI!

DİZİ

VERONICA MARS FİLMİNDEN SAHNE ARKASI!

Geekstra 28 Haziran 2013


Background
share close

veronica mars poster

Bilmem siz de bizim kadar heyecanlanmış mıydınız Veronica Mars dizisinin film olacağı haberine (evet devrik cümle ne var yani?). Dizinin yaratıcıları ve oyuncularının Veronica Mars filmini Kick Starter ile finanse edeceklerini duyurduklarında biz (Kafkaesek ve ben) bizim de çorbada tuzumuz bulunsun diye cebimizdeki bir kaç kuruşu göndermeye çalıştık ama Kick Starter ısrarla Kuzey Amerika dışından ödeme kabul etmediydi. Hatta haberini de yaptıydık burada (bkz:link!)

veronica_mars

Neyse KickStarter ile başlattıklar kampanyada 2 Milyon USD talep etmişlerdi fanlarından. Kampanya okadar başarılı oldu ki 4saatte 2,5 Milyon USD ile KickStar’ın sanırım en kısa sürede en çok para toplayan kampanyası oldu. Kampanya sona erdiğinde film için toplanan toplam miktar 5,7 Milyon USD idi.

KickStarter kapmanyası için çektikleri videoda hedefin üzerinde bir para tolanması durumunda bu parayı lokasyon çekimleri (mesela uzay) vb lüksler için kullanacaklarını söylemişlerdi. Arıca film 2014 yazına yetiştirileceğ sözününü vermişlerdi.

Veronica Mars ekibi bu sözü tutmaya çalışıyor anlaşılan. Filmin setinden ilk görüntüler elimize ulaştı (Veronika kendi teslim etti sanki).

veronicamarsmovienew

Heyecanla beklemeye devam!

 

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.