Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

GEEKSTRA YENİLENİYOR!

geekstra_yeni

Yaklaşık 1 ay kadar önce sitenin yenileneceği, yeni yıla yepyeni bir arayüz ve içimizdeki geek’i beslemeye yönelik büyük yeniliklerle gireceğimizi müjdelemiştik. Bu yenilenme süreci için siz de takdir edersiniz ki kısa bir süreliğine sizlerden izin istememiz gerekiyor.

Ancak şunu söyleyelim:

Yeni sitenin altyapı çalışmaları neredeyse tamamlandı. Sizlerden istediğimiz izin öyle 2 haftalık-5 aylık gibi bir süre değil. Eşyalarımızı topladık, paketledik, şimdi yola koyulup yeni evimize varmalı, paketlerimizi açip eşyalarımızı yeni yerlerine yerleştirmeliyiz. Bunun için ihtyacımız olan süre yalnızca birkaç gün. Yeni yıla girmeden önce taşınma ve yerleşme sürecimiz bitmiş olacak. Eee yeni evimizi de güzel bir partiyle kutlamak isteriz. Sizden ev hediyesi beklemiyoruz, aksine yeni evimizi ve yeni yılı sizleri hediyelere boğarak kutlamayı planlıyoruz.

Bizi takip eden, yorumlarıyla, beğenileriyle, eleştirileriyle sitemizi ve geek kültürünü destekleyen herkese çok teşekkürler!

Yeni geekstra.com‘da görüşmek üzere; takipte kalın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Stranger Things’den Godzilla’ya Transfer

Stranger Things’in en dikkat çeken özelliklerinden biri genç oyuncularının performansıydı. Bu konuda bana katılmayan yoktur...

Call of Duty Sinematik Evreni Geliyor

   Hepimizin bildiği üzere sinematik evren oluşturmak , günümüz sinema dünyasının en büyük trendlerinden biri...

Kapat