Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Man of Steel Hediyeleri Sahiplerini Buluyor

mosge

 

Duyurularını şurada ve şurada yaptığımız Hediyeli Podcast etkinliğimiz bugün 16:00’da sona erdi. 18:00’de kazananları açıklayacağımızı söylediğimize göre biraz daha hızlı yazmam gerekiyor aslında bu postu ama çok da kasmıyorum bilesiniz. Sonuçta meraktan çıldıran sizlersiniz (yuh!), ben değil!

Tamam tamam uzatmıyorum. Podcastimizde sormuş olduğumuz soruya doğru cevap verenler arasından gözümüzü kapatıp üstlerine parmağımızı koyarak seçtiğimiz şanslı takipçilerimizin listesi bu:

  • Necati İlker Keser
  • Canberk Akduygu
  • Kubilay Beşer
  • Mert Özgan
  • Çağdaş Ural

Eğer kazananlar listesinde isminiz varsa adres bilginizi ve cep telefonu numaranızı en kısa zamanda info@geekstra.com adresine göndermeniz gerekiyor. Bilgileriniz elimize ne kadar hızlı ulaşırsa, hediyeniz de size o kadar çabuk ulaşacak demektir!

Etkinliğimize katılan herkese teşekkürler.

Unutmadan; World War Z DVD’leri dağıttığımız Twitter etkinliğimiz haftasonu boyunca devam ediyor. “Ben bunda kazandım onda kazanamam” demeyin! Sonuçta gözümüzü kapatıp parmak basmak suretiyle belirliyoruz kazananları.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
JUSTICE LEAGUE: FLASHPOINT PARADOX

Warner kardeşler'in hakkını vermek gerek. İki dakka ara vermiyorlar DC karakterleriyle direct to DVD/Blu-Ray animasyon...

[Fragman] X-Men: Apocalypse Angel vs Nightcrawler

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı da vizyona girdiğine göre bir sonraki hedef X-Men: Apocalypse! Fox, film...

Kapat