Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

47 RONIN ULUSLAR ARASI TRAILER

47 RONIN

 

Sizi bilmiyorum ama neden se bu film benim acayip ilgimi çekiyor (içinde Keanu olmasına rağmen!). Nebileyim okuduğum ve izlediğim onca Yokai manga ve animelerini hatırlatıyor misal Inuyasha. Efektler yeterince anime havası katıyor gibi yani ne über gerçeklik peşindeler ne de “eh işte olduğu kadar” modundalar. Efektlerin yapaylıkları sanki kasıtlı olarak gerçek dışılığın ve fantezi unsurunun büyüleyici farklılığını yansıtmak için yapılmış gibi.

Yani benim düşüncem bu. Carl Erik Rinsch’in yönettiği bu filmde Pasific Rim’den de tanıdığımız Rinki Kikuchi (hep Kuchiki diye okuyorum bunu) olması da fena olmamış hani.

Hikayesi kısaca;

Onursuz bir şekilde sürülen samurailer efendilerini ölüren Lord Kira’ya karşı intikam almak ve onurlarının temizlemek için bir göreve çıkar. Bu görevde birbirlerine olan sadakatleri ve iradeleri sürekli olarak test edilecektir.

Türkiye’de 27 Aralıkta gösterime girecek filme bence beni Kafkaesk götürsün. Hatta sizi de Kafkaesk götürsün! Kafkaesk bizi sinemaya götür!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
OPTİMUM SUPERMAN!

Daha önce şurada bir "Optimum Batman" haberi yapmıştık (yapmamıştık aslında ben yazmıştım bildiğin!). Yine morphinapg...

E3 PlayStation Videoları

Biliyorum bayağı bir geriden geliyoruz ama olsun. Geç olsun güç olmasın. E3 PlayStation basın konferansı...

Kapat