• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right AVATAR 2 NE DURUMDA??

FİLM

AVATAR 2 NE DURUMDA??

Geekstra 11 Mayıs 2013


Background
share close

AVATARIM NERDE!!!!!!!!

Niye milyarlarca insanın her Cuma, Cumartesi ve Pazar dualarında mention geçtikleri Avatar filmi çıkmıyor diye hiç kendinize ve dünyaya sordunuz mu? Evet ben de hiç sormadım ama MTV Zoe Saldana ile Star Trek: In to Darkness için yaptığı röpörtajda Avatar’ın devam filmlerini sormuş.

İşte videosu aşağıda.

Zoe Saldana’ya göre Avatar 2’nin çekimlerine 2014 başlarında başlanacak ve Avatar 3 Avatar 2 ile birlikte çekilecek. Henüz filmeler için bir çıkış tarihi belirtilmedi ama Avatar 2 için 2014 sonu olabileceği söyleniyor.

Şimdi… James Cameron abimizin senaryonun son düzenlemelerini yapmakta olduğu haberini alıyoruz. Dikkatinin dağılmaması için dünya ile bağını minimuma indirmiş James abi ve hikaye kendi kendini yönlendirmekte olduğu için çok hassas bir dönemdeymiş kendisi…

Avatara ve Cameron abinin görselliği konusunda sonsuz kaygı beslemekle birlikte, Disney’in Pocahontas sinopsis’ini alıp ismini değiştirerek çektiği bir film Avatar. Acaba James abi ikinci filminde senaryoyu özgün yapma çabasında olduğundan mı ‘senaryo çalışmasında hassas bir nokta’da? Bir script alıp karakter isimlerini değiştirmek çok da zor olmasa gerek. Ama belki haksızlık ediyorum, sadece isim değişikliği değil, senaryoya kuyruk kuyruğa sevişme sahneleri sıkıştırmak ve dev dinazor vari yaratıklar ve robotlar ilave etmek büyük çaba gerektirdiğine eminim.

avatar 2

Sarkastik olmaya çalışırıyorum tabii ama soruyorum kendime. Gerçekten Avatar 2’ye ihtiyacımız var mı? ve Avatar 2 çıktığında sike sike gidip izlemeyecek misin?

 

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.