Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Batman vs Superman’in Wonder Woman’ı Belli Oldu!

Henüz filmde Wonder Woman’ın da olacağına dair söylentiler dahi yeni yeni tartışılmaya başlanmışken, kim oynar/kim oynasın listeleri üzerinde hararetli tartışmalara gark olunmuşken, Warner Bros. ve yönetmen Zack Snyder çıktı, tüm dedikodulara noktayı koydu: Evet filmde Wonder Woman var ve karakteri Fast and Furious serisinden tanıdığımız İsrail’li güzel Gal Gadot canlandıracak.

gal-gadot-red-chair

Batman için yapılan Ben Affleck tercihi kadar olmasa da Gal Gadot seçimi de DC hayranlarının canını sıkmışa benziyor.Bu canı sıkkın DC hayranları özellikle iki şeyin altını çiziyor:

İlki oyuncunun “pek sıska” oluşu. “Çizgi roman dünyasının en güçlü kadın karakteri kabul edilen Wonder Woman’ın böylesine sıska bir oyuncu tarafından canlandırılacak olması kabul edilemez!” argümanı özellikle sosyal medyada çokça dillendiriliyor bu aralar. Eminim sıkı bir kas şişirme temposuna girecektir Gal Gadot ancak fiziksel yeterliliği yakalayabilecek mi hayranların gözünde, orası muamma.

İkincisi ise bir Batman/Superman filmine çok fazla büyük yan karakter eklenmemesi gerektiği. Filmin iki ana karakterinin perde sürelerinin düşeceği yönünde bir endişe var. Ancak buna karşı üretilen en iyi argümansa filmin adının şimdilik Batman vs Superman olarak lanse edildiği, bunun önümüzdeki 3 ay içinde değiştirileceği ve aslında üzerinde çalışılan filmin bir Justice League filmi olduğu yönünde. Eğer bu doğruysa önümüzdeki 1-2 ay içerisinde en az 2 büyük casting haberi daha alacağız.

Wonder Woman oyuncu seçimi ve Justice League filmi argümanı hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

 


Comments to Batman vs Superman’in Wonder Woman’ı Belli Oldu!

  • Gögüs ölçüsü tutmasa da bence hiç de fena olmayan bir seçim 🙂 Ama bir Erica Durance değil, onu kabul etmeli..
    Kas yaptırırsın ama diğer taraf biraz zor 😀

    Söylenti Barry Allen’in de filme ekleneceği. Bence JL filmi bu filmden iki sene sonra Wonder Woman ve Flash kendi filmlerine sahip olunca çekilecektir.

    canb0 6 Aralık 2013 14:35 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Tonari no Seki-Kun

Hangimiz orta okul/lise zamanlarında arka sıralarda kendi hayal dünyamızda zaman geçirmedik ki? 1-2 istisna olabilir...

Mart Ayının Çizgi Romanı Wolverine İhtiyar Logan!

Selam gençler! Şubat ayında duyurduğumuz Ayın Çizgi Romanı etkinliğimiz devam ediyor. Şubat ayının çizgi roman...

Kapat