Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

CLERKS 3!!

kevin-smith

Clerks? O da ne? Diyeniniz var ise kapatın bu yazıyı gidin gözüm görmesin (abartıyor böyle)! Ruhani liderimiz, rol modelimiz ve tabii ki DAYIMIZ Kevin Smith’in toplam 20 dolar’a çektiği bir siyah beyaz film kendileri. Sanatsal olsun diye siyah beyaz çektikleri bu film, o dönem bağımsız film akımının öncülerinden sayılan çok çok iyi olmayan ama iyi olan bir film.

Kevin abimiz ticari olarak pek başarılı bir yazar/yönetmen sayılmaz ama bizim gibi geeklere hitap eden bir dizi film yapmış, bağımsız ruha yakışır şekilde çoğunu kendisi dağıtmış, bize Dogma, Red State, Comic Book Men ve SMod Cast’i vermiştir.

clerks 3

Aslında Red State sonrasında Hit Somebody adlı bir hokey filmiyle yönetmenlik kariyerinden emekli olacağını söylemişti ve Hit Somebody’de yalan olduktan sonra kendisini ota ve SMod imparatorluğuna adamıştı.

Twitter’da Kevin Smith’i takip edenleriniz var ise bir iki ay önce vahi inmiş gibi sabah kalkıp Clerks 3’e başladığını ve şimdiye kadarki en iyi filmi olacağını tweet etmiştti.

Kevin abi bir daha tweet etti (sanki hiç duruyormuş gibi) Clerks 3 ilk draft bitmiş (kafanızda Hallelluya şarkısının inlediğini hayal edin)!

Kevin abinin yeninden yönetmen koltuğuna oturacağı haberi benim gibileri çok heyecanlandırıyordur. Umarım yakında görme fırsatımız olur.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Blade Runner 2049 Haber Derlemesi ve İlk Fragman

Blade Runner 2049 2017’de en çok beklediğim filmlerden biri. Yönetmenlik koltuğunda Arrival, Cicario, Enemy, Prisoners...

GPoD 25 – Patreon ve Topluluk Destekli İçerik Üretimi

Selam Gençler! Yeni bir GPod bölümü buyurun! GPod EP 25'te nerdeden estiyse Kafkaesk ve R.ist.T.O....

Kapat