Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

JFK’i Magneto Öldürdü!?!

John F Kennedy suikastini bilen bilir. 22 Kasım 1963’te suikaste uğramış ve yaşamını yitirmiştir Amerikan başkanı JFK. Lee Harvey Oswald olayın faili ilan edilir ve ardı arkası kesilmeyen komplo teorileri türemeye başlar.

Kimi teoriye göre Oswald bu işi tek başına yapmamıştır. Olayın arkasında CIA, FBI, İluminati hatta uzaylılar vardır! Zira Oswald’ın 3 kurşun sıktığı söylenir ancak olay yerinin video kayıtları, fotoğraflar, görgü tanıklarının ifadeleri Oswald’ın bulunduğu yerden Kennedy’i vurmasının neredeyse imkansız olduğuna işaret etmektedir.

Bütün bunları niye anlatıyorum?

magneto_bent_bullet

X-Men: Days of Future Past filmi yaklaşıyor değil mi? Çizgi romanı okuyanlar veya fragmanı izleyenler konunun ne olduğunu az çok biliyorlar. Konuyla ilintili teaserlara viral videolar ve viral sitelerle başladı Marvel. Ve bu teaser site ile videoya göre JFK suikastinde mutantların parmağı var! O kurşunu Magneto büktü! (“Magneto: Son kurşun bükücü” esprisi?)

Marvel önce şu siteyi açtı: http://www.thebentbullet.com

Ardından da bu video düştü internet ortamlarına:

Çok keyifli bir viral iş olmuş. Marvel, film vizyona girene kadar, başka ne çeşit pazarlama taktikleri uygulayacak bakalım. (eller ovuş)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...