• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Jurrasic Park 4 Geliyor!

FİLM

Jurrasic Park 4 Geliyor!

Geekstra 12 Ocak 2013


Background

Senelerdir ara ara dedikodusu çıkar, “olm Jurassic park 4’ü çekiyolarmış” şeklinde gaza gelenler olur, amaan ne gerek var diyenler çıkar  vs vs.. Universal Pictures bütün bu dedikodulara bir nokta koydu sonunda ve Jurassic Park 4’ün vizyon tarihini açıkladı. Film 13 Haziran 2014’te vizyona girecek. Yapımcılığını Spielberg’in yapacağı filmin yönetmeni henüz belli değil. Senaryo ise Rick Jaffa ve Amanda Silver’a (Rise of the Planet of the Apes) teslim edilmiş durumda.

Belki nostaljisinden belki de orklara ve elflere dinozor fantazisini tercih ediyor oluşumdan kaynaklanan minik bir sevinç var içimde. Çocukluğunda fosforlu T-Rex maketini tamamlayabilmek için o dandik derginin her sayısını toplamış adamım. Minik dinozor maketleri hediye eden sakızları param olsa koli koli alırdım. Denver the Last Dinosaur çizgi dizisini hiç kaçırmadan izleyen o kuşağın insanıyım. Seviyorum arkadaş!

Buarada unutmadan ilk filmin 3D versiyonu önümüzdeki Nisan ayında vizyona girecek ve ben IMAX salonunda yerimi alacağım.

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.