FİLM

Kick-Ass Olmuş Quicksilver

kafkaesk 1 Kasım 2013 1


Background
share close

qs1Durum ciddi ciddi bu. X-Men: Days of Future Past ve Avengers: Age of Ultron filmlerinin ikisinde de karşımıza çıkacak Quicksilver karakteri. X-Men filminde kendisini Evan Peters oynuyor, bunu biliyoruz. Avengers’ta ise Aaron Taylor-Johnson (nam-ı diğer Kick-Ass) karaktere can verecekmiş.

Marvel Studios ve Fox anlaşmaları gereği karakterleri limitli kullanacaklar. X-Men filminde Quicksilver’ın Magneto’nun oğlu olduğunu, kendisinin bir mutant olduğunu gözümüze gözümüze sokabiliyor Fox misal. Avengers’ta ise mutant muhabbeti veya Magneto geyiğinin döndüğünü görmeyeceğiz.

Avengers: Age of Ultron’da ayrıca Quicksilver’ın ikiz kız kardeşi Scarlet Witch de yer alacak. Onu da Elizabeth Olsen’in canlandıracağı haberini şurada vermiştik daha önce. Quicksilver’ı kimin oynayacağı açıkçası Scarlet Witch’i kimin oynayacağı haberi kadar önemli gelmiyor bana. Bilen bilir; Scarlet Witch’in Marvel evreninde özellikle X-Men kanadında çok ama çok önemli bir yeri vardır. Quicksilver ise hep daha geri planda kalmış bir karakter olmuştur. Bu yüzden Scarlet Witch oyuncu seçiminden ne kadar memnun değilsem, Quicksilver rolünü kimin ya da kimlerin oynayacağını da bir o kadar önemsemiyorum.

İki filmi de izleyeceğiz ve ikisinin sonunda da eminim “abi çocuk Quicksilver rolünde döktürmüş resmen!” demeyeceğiz.

Etiketler: .

Yazar

kafkaesk

Çizgi roman çevirmeni, editör, podcastçi | Unutmamak için yazıyorum. Prost!

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.