Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

KORKMALARA DOYAMAMAK: The Conjuring

the-conjuring

Filmimizin hikayesi gerçek bir olaya dayanıyor. Ed ve Lorraine Warren çiftini daha önce duydunuz mu bilmiyorum. Kendileri paranormal araştırmacılar. Nerede bir hayaletli ev, içe kaçan şeytan, göze gelen çocuklar, onlar orada. 1950’li yılların başlarında bürolarını açmışlar ve söylediklerine göre yaklaşık 10000 dava araştırmışlar. Amtyville olayı da bunlardan biri misal. Amtyville’den önce, onun kadar meşhur olamamış başka bir olayla ilgilenmişler aslında: Harrisville olayı. “The Conjuring” de çiftin Harrisville’de yaşadıklarını anlatacakmış bize. Kaynaklara göre (ehehe internetler) film çok ama çok korkunçmuş. Öyle böyle değilmiş. Korkudan kafayı yiyecekmişiz. Fragman hemen altta. Bi göz atın derim.

Buarada kadro da şahane: James Wan’in yönettiği filmde Vera Farmiga (Bates Motel), Lili Taylor (Hemlock Grove) ve Patrick Wilson baş rollerde. Film 27 Eylül’de ülkemizde gösterime girecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
PSN Plus Şubat 2014 Oyunları

Selamlar Konsol müdavimleri ! Sony abimizden Şubat 2014 için PSN rotasyonu açıklandı; PlayStation 4 Oyunları...

[Fragman] Snatch Dizisi Geliyor!

Guy Ritchie’nin efsane filmi Snatch’in dizi uyarlamasının yayımlanmasına az kaldı. Crackle üzerinden stream edilecek 10...

Kapat