Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

ŞAKALAR ŞAKALAR

Bu aralar  sanırım herkes en iyi şakalı tanıtımı, PR’ı biz yaparız peşinde.

LG’nin iş görüşmesine gelen kişilere yaptığı eşek şakalı ultra hd tv reklamından sonra şimdi de 8 Kasım’da vizyona girecek yeniden çekim Carrie için bayağı eşek şakalı bir tanıtım filmi youtube’a düşmüş.

Biliyorsunuz Carrie, ergenliğe yeni giren türlü sorunlar altında baskı gören bir kızın bir de yeni gelişen telekinetik güçlerini anlamaya çalışması üzerine öncelikle bir Stephen King kitabı sonrasında uyarlama bir filmdir.

İşte bu telekinetik güçler muhabbetinden yola çıkarak demişler ki biz bunu şakaya dökelim. Deli PR alırız.

Ve koyulmuşlar işe. Bir kahve dükkanını uzaktan kumanda hareketli masalar, raftan fırlayan kitaplar, düşen çerçeveler gibi bir takım pratik efektler ile donatmışlar. Bir yalandan müşteriyi de sırtından duvardaki gizli bir mekanizmaya bağlamışlar.

Kameralar kurulduktan sonra başlasın şakalı aksiyon.

Gerisini anlatmayayım buyrun izleyin. Herhalde böyle bir şakaya maruz kalsam beynim çıkardı yerinden. Bir gün birini kalpten götürecek bu şakalar ama bakalım.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
David Duchovny’den Yeni Dizi: Aquarius

Öncelikle alttaki görsel sizi yanıltmasın; Duchovny, 7. yılını dolduracağı bu sezon final yapacak olan Californication...

[Galeri] Marvel’dan Venom Varyant Kapakları

Marvel Comics, birçok serisi için ürettiği varyant kapakları duyurdu. Aşağıda varyantların hangi serilerin hangi sayılarında...

Kapat