• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right ÖZEL HABER
  • keyboard_arrow_right STAR WARS VII KADROSU HAKKINDA DUYUMLAR!

FİLM

STAR WARS VII KADROSU HAKKINDA DUYUMLAR!

Geekstra 31 Ağustos 2013


Background
share close

Star-Wars-VII

Bugün cast haberinden başladım ve Star Wars’tan devam ettim. O zaman en güzeli, bu ikisini birleştirmek ve Star Wars VII ile ilgili cast dedikodusu vermek. 2015 yılbaşına doğru gösterime girmesi planlanan film için yapılan mash-up afişte [yukarıda görüyorsunuz] gösterim tarihi 2015 İlkbahar yazıyor gerçi ama bu konuda çok net bir bilgi yok henüz.

Star Wars VI’dan 30 yıl sonrasını anlatacak olan filmle ilgili daha önce ortaya atılmış olan cast dedikoduları şu şekildeydi:

Harrison Ford – Han Solo
Mark Hamill – Luke Skywalker
Carrie Fisher – Leia Skywalker
Billy Dee Williams – Lando Calrissian

Yani genel olarak eski kadroyu yeniden toplamak üzerinden dönüyor bu dedikodular. Ama asıl daha önce filmlerde hiç karşılaşmadığımız karakterler için ortaya atılan iki isim var. Leia ve Han Solo’nun kızını oynaması için Rachel Hurd-Wood ismi öne çıkarken, Luke Skywalker’ın oğlunu oynaması için Alex Pettyfer ismi düşünülüyormuş.
Açıkçası, Rachel Hurd-Wood gibi bir kadının, daha önce nasıl olmuş da hiçbir Tolkien uyarlamasında rol almadığını merak ettim aşağıdaki fotoğraflara bakarken. Dostum, Jedi torunu demişsin ama bu kız bildiğin ELF!

Alex Pettyfer ise bana sorarsanız Anakin Skywalker’ın torunu olabilecek sıfata sahip. Olur yani. Romanları ve çizgi romanları çok takip etmediğim için hangisi Jedi, hangisi Sith olacak pek bir bilgim yok. Jedi ya da Sith olacaklar mı, onu bile bilmiyorum gerçi ama olur bu. Anakin torunu olur bundan, evet.

 rachel+hurd+wood rachel-hurd-wood_438691

> on February 24, 2011 in Los Angeles, California. VMAN-Photoshoot-alex-pettyfer-9317185-800-1067

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.