• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right THE WORLD’S END

FİLM

THE WORLD’S END

Geekstra 8 Mayıs 2013


Background
share close

the worlds end poster

Edgar Wright, Simon Pegg, Hot Fuzz, Nick Frost, Shaun of the Dead, Martin Freeman, Antman. Bu kelimelerden herhangi birini sevmeyen ölsün (tamam belki Antman için bir pas verebiliriz)!

Bu kelimeleri birleştirince yalnızca bu yazının etiket bulutu değil Edgar Writght’ın yeni filmi The World’s End’e ulaşmak mümkün (bu adam neyin kafasında?). Bize Hot Fuzz ve Shaun of the Dead’i veren yaratıcı ekip yeniden bir araya gelerek The World’s End’i çekmişler ve trailerı da yeni yeni internette dolanmaya başladı. Filmi izlemek için sabırsızlanıyorum.

Kafadan bu filmde eğleneceğimi biliyorum. Sinopsis’i de diğer filmler kadar absürt ve komik;
5 gençlik arkadaşı gençliklerinde efsanevi bir mahalle birahane turu yapmaya çalışırlar. 12 değişik pub’u bir gecede sıra ile ziyaret ederek her pub’da bir bira içmek ve geceyi The World’s End adlı pub’da kapatmaktan oluşan bu tur, gençliklerinin Everets dağıdır.

Yıllar sonra saçları beyazlamış orta yaş erkekler olarak bu turu tamamlamaya çalışırken çocukluk kasabalarının aslında uzaylılar tarafından ele geçirilmiş olduğunu keşfediyorlar ve olaylar kopuyor (yada bunun gibi birşey işte)…

Onu bunu bilmiyorum bence kaçmaz…

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.