• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right THIS IS THE END İYİDİR

FİLM

THIS IS THE END İYİDİR

Geekstra 19 Mayıs 2013


Background
share close

thisistheendsetvisit2

Renkler zevkler falan ama bence Seth Rogen filmler iyidir.

Tamam yüzeysel ve bazen fazlasıyla ucuz espiriler yapılsa da amaçlarına uygunluk açısından çok başarılı buluyorum kendilerini. Benim de bir fan base’im olsa, arkadaşlarımla birlikte eğelenirken para kazanabileceğim bir proje tabii yapardım. Bir nevi stonerlar için bir Oceans 11 kadrosu olmuş ve dibine kadar geyik.

Michael-Cera-This-is-the-End-570x379

Güzel güzel, tamam Knocked Up’ın zamanında gereğinden fazla abartıldığı konusuna, Zach and Miri’de (dayımız Kevin Smith’in yönettiği bir film olsa da) çok başarılı olmayışına ve Green Hornet’in “keşke izlerken marijuana gerektirmeyen bir versiyonunu çekmiş olsalardı daha iyi olurdu” genel görüşüne katılmıyor değilim. Ama ne bileyim yine kedimce eğlendim tüm bu filmler izlerken.
emma watson

This is the End iyidir. Zombie apokalips olayı değil kendileriyle, çevrelerindeki arkadaşlarıyla dalga geçebilecek, onlara laf sokabilecek bir pozisyonda olmaları zaten potansiyel bir komedi kaynağı.

Neyse ben kendimi bir dizi ve gereksiz film çöplüğü olarak nitelendiren bir insan olduğum için belki de bu konuda yorum yapacak durumda değilim ama BRING IT! diyorum.

Daha önce paylaştık sanki ama olsun bir daha izleyin!

http://www.youtube.com/watch?v=sW67OiY7xVw


 

 

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.