Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

World War Z DVD’leri Sahiplerini Buluyor!

Geekstra’da yine yeni yeniden hediye zamanı! Bu defa Geekstra Twitter hesabımızı  (@GeekstraTR) takip eden ve aşağıda soracağımız World War Z sorusuna twitter üzerinden doğru cevap veren 5 kişi bizden World War Z (Dünya Savaşı Z) DVD’si kazanacak! tw_Ge Soru: World War Z (Dünya Savaşı Z) filminde Brad Pitt’in canlandırdığı ana karakterin adı nedir? 5 DVD’den birini kazanmak için yapmanız gereken tek şey, twitter üzerinden cevaplarınızı #geekstra etiketi ile birlikte yazmak ve tabii twitter hesabımızı (@GeekstraTR) takip etmek. Önemli: Cevabınızı DM (özel mesaj) yolu ile değil ortaya (timeline’a) yazmanız gerekiyor. Hediyeli Twitter etkinliğimiz için cevaplarınızı tüm haftasonu boyunca bekliyoruz. Etkinlik 10 kasım 2013 Pazar gecesi 22:00’da sona erecek ve kazananlar buradan, Facebook ve Twitter sayfalarımızdan Pazartesi akşamı saat 18:30’da duyurulacak.

wwzh Demiştik ve şimdi kazananları duyurma zamanı geldi!

Sorduğumuz soruya doğru cevap verenler arasından belirlediğimiz 5 isim:

@SinanYazicii

@erdemefendi

@ilkertuncay

@TETutal

@deliopatra

Eğer kazananlar listesinde isminiz varsa adres bilginizi ve cep telefonu numaranızı en kısa zamanda info@geekstra.com adresine göndermeniz gerekiyor. Bilgileriniz elimize ne kadar hızlı ulaşırsa, hediyeniz de size o kadar çabuk ulaşacak demektir! Etkinliğimize katılan herkese teşekkürler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
DÜĞÜN GANGNAM STYLE!

Gangnam Style çılgınlığı bitmiyor. İnternette artık türlü türlü parodi varyasyonlarının yapıldığı Koreli pop şarkıcısı Psy'ın...

Ortala Wes Anderson Ortala!

Çok sevdiğim bir yönetmen Wes Anderson. Çoğu filmini izledim ve hikaye anlatım tarzı, yalın ve...

Kapat