• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Yeni Terminator Filminde Sarah Connor’u Kim Canlandıracak?

FİLM

Yeni Terminator Filminde Sarah Connor’u Kim Canlandıracak?

kafkaesk 6 Aralık 2013 1


Background
share close

2009’da izlediğimiz son Terminatör filmi Terminator Salvation’dan beri beklemedeyiz aslında. Terminator Salvation’ın çekimlerine başlandığında bunun bir üçleme olacağı konuşuluyordu ancak film gösterime girdikten sonra ne olduysa -ki filmin gişesi de büyük rezalet değildi- yapımcılar, franchise ile herhangi bir bağı olan hemen herkes derin bir sessizliğe büründü. 5. filmle ilgili hiçbir gelişme okumadık, duymadık, görmedik bunca sene derken iki gün önce Paramount yetkilileri bu suskunluğu bozdu ve önce yönetmenin ismini açıkladı ardından Sarah Connor rolü için 2 kişi ile görüştüklerini söyledi.

emilia-clarke-brie-larson-terminator

Yönetmen, Thor: The Dark World filminin de yönetmeni Alan Taylor. Sarah Connor rolü için görüşülen iki aktris ise Emilia Clarke (Game of Thrones) ve Brie Larson (21 Jump Street). Benim oyum Emilia Clarke’a! Hem Game of Thrones dizisinden rol arkadaşı Lena Headey de Sarah Connor karakteri konusunda tecrübeli. Kendisiyle bu tecrübeyi paylaşıp role hazırlanmasına yardımcı olur illa ki.

Sizin tercihiniz kim olurdu?

Tagged as: .

Author

kafkaesk

Çizgi roman çevirmeni, editör, podcastçi | Unutmamak için yazıyorum. Prost!

list Archive

Background
Previous episode
GPoD
play_arrow
share playlist_add
close
  • 1

PODCAST

GPoD 04: Uzaylılar!?

Geekstra 6 Aralık 2013

GPod’un bu haftaki bölümünde uzaylılar var! Meksika hükümetinin açıkladığı ve açıklayacağı Maya’ların uzaylıları resmettikleri tabletleri ve gerçekliğini konuşuyoruz! Sizce uzaylılar var mı? Yoksa bu uzaylılar gelecekten gelen insanlar mı? Yorumlarınızı […]

Read more trending_flat

Post comments

This post currently has 1 comment.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.