• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right MARVEL FİLM DÜNYASI VE AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

ÇİZGİ ROMAN

MARVEL FİLM DÜNYASI VE AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Geekstra 18 Mayıs 2013


Background
share close

coulson!

Hatırlarsanız geçenlerde ABC’de yayımlanacak olan Agents of Shield ile ilgili bir iki soru paylaşmıştım (bkz:http://geekstra.com/2013/05/agents-of-shield-icin-10-soru/).

Joss abi beni duymuş olmalı (oha girdiği triplere bak!) ve bir röpörtajında Agents of Shield ve Marvel Film dünyasının ilşkisini anlatmış.

coulson pepper

Joss abi diyor ki, Agents of Shield tabii ki genel Marvel film dünyası ve Avengerslarla bağlantılı olacak ama Agents of Shield dizisi Marvel filmleri için bir destek rol oynaması için geliştirilmiyor. Tabii cameolar, film sahibi bazı ana karakterlerin gelişimi desteklenecek ve/veya hatırlatılacak ve/veya ima edilecek ama hikaye örgüsü hiç birzaman onlara dayandırılmayacak.

filmcritic-dot-com

Dizide daha önce hiç bir dizide olmadığı kadar aksiyon ve görsel efekt kullanıldığından bahsetmişti bir röpörtajında Agent Coulson (evet cümlemi devrik seviyorum ne var?). Joss abi özellikle görsellik, şaklabanlık ve şekil olsundiye karakterler ve efekt kullanmayacaklarını, aksine karakter gelişimini desteklemek amacıyla aksiyonu ve efektleri kullandıklarını belirtti.

Zaten Sarah Michelle Geller’ın Robin Williams ile çekeceği The Crazy Ones dizisinin de fragmanı çıkmış (bkz:http://geekstra.com/2013/05/the-crazy-ones-fragman/) deli gibi Buffy moduna girdim. Gerçi daha bir kaç ay önce baştan izledim ama ulen bir daha mı izlesem….buff


 

 

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.