• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MATT DAMON’DAN ŞOK AÇIKLAMA ROBİN DEĞİLİM

ÇİZGİ ROMAN

MATT DAMON’DAN ŞOK AÇIKLAMA ROBİN DEĞİLİM

Geekstra 28 Ağustos 2013


Background
share close

NEAKhlPBaobNDJ_1_2

Yokya bir de olsaydın…

Matt Damon “The Times of India” ile yaptığı röpörtaj sırasında “Benim Robin olmayacağımı söylemekte fayda var” dedi. İnternet Ben Affleck ve Matt Damon’unun samimiyetine dayalı espiriler üretmesine karşı misilleme yaparcasına bir açıklama değil mi bu?

Matt Damon devam ediyor. “Ben, Ben’den biraz daha büyüğüm. Hiç bir zaman Batman’den daha yaşlı bir Robin hayal etmemiştim.” Mantıklı tabii Batman’den yaşlı bir Robin olamaz.

Matt Damon’un filmlerini genel performansını ve medyadan takip ettiğim kadarıyla kafamda oluşan imajını severim. İyi çocuğa benziyor. Sempatik de… Bu sözleri de benim yoğurduğum gibi gerizekalıca söylememiş olduğuna eminim ama malzeme ayağıma gelmişken pas geçmek de ayıp olurdu…

179015

Şimdi bu soldki tip Batman mi olacak?

 

Matt Damon şöyle devam ediyor “Zaten bana komik geliyor. Adam King Lear oynamayacak ki? Batman’i oynayacak. Eğer Argo, The Town gibi Ben’in son zamanlarda başardıklarına bakıldığı zaman Batman’den çok daha komplex ve zor şeyler olduğunu görürsünüz. Kesinlikle altından kalkabileceğ bir rol. Batman zaten kafasında maske, kısılmış sesle insanlara bir şeyler fısıldayan bir karakter. İşin zorlayıcı kısmı Bruce Wayne ki, Ben onu çok iyi oynayacaktır”

Evet ardışık olarak 4 paragrafı da “Matt Damon” ile başlatmak gibi büyük bir başarıya imza attıktan sonra şunu da eklemeliyim Matt Damon Batman’e laf mı soktu????
bitch_slap

 

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.