• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MICHAEL JORDAN YENİ HUMAN TORCH MU?

ÇİZGİ ROMAN

MICHAEL JORDAN YENİ HUMAN TORCH MU?

Geekstra 18 Mayıs 2013


Background
share close

Michael-Jordan-Championship-Rings
Josh Tank’in çekeceği yeni Fantastic Four reboot’unda Human Torch’u Michael Jordan oynayacakmış. Yo yooo o bildiğin Michael Jordan değil. Michael B. Jordan’ı belki Saturday Night Lights dizisinin son sezonlarından, Chronicles filminden hatırlayanınız olabilir. Zaten Josh Tank ile Chronicle filminde birlikte çalışmışlardı.

Friday Night Lights

Michael B. Jordan’a göre yıl olmuş 2013 Beyaz sarayda bir Siyahi başkan var ve zamanlar değişiyor. Sınırları yıkmak ve birşeyler değiştirmeyi de çok seviyormuş kendisi. Henüz kesinleşmiş hiç birşey olmasa da eğer ona teklif edilir ise Human Torch rolü, havada kaparım diyor.

jordan torch

Bence çizgi roman karakterlerinin ırk değiştirmesinde çok bir sakınca yok eğer karakter tamamıyla spesifik bir ırksal karkteristik temellere dayalı değil ise (hani şimdi Luke Cage’i, Black Panther’ı beyaz yaparsan olmaz şimdi). Ama Human Torch siyah olacaksa Susan Storm da siyah olacak demektir? Geçi bir önceki seride Sue’u Jessica Alba oynadıydı ve o da pek beyaz değildi ki Chris Evans dünyanın en beyaz adamlarından.

Neyse gelişmeler daha net değil bekleyeceğiz göreceğiz.

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.