ÇİZGİ ROMAN

SANA GELİYORUZ IVAN REIS!

Geekstra 13 Nisan 2013


Background
share close

Ortalama her ay bir tane imza günü düzenleyen Büyülü Dükkan, bu sefer çıtayı biraz yükseltmiş. Daha önce, medar-ı iftiharımız Yıldıray Çınar imza günü düzenleyen ama bir türlü diğer göz nurumuz Mahmud Asrar’ı ağırlayamayan Dükkan, bu sefer bir taşla üç kuş vuruyor: Yıldıray, Mahmud ve Ivan Reis!

Yıldıray ve Mahmud için sanırım pek bir şey söylemeye gerek yok. İşlerini Türk olarak hepimiz yakından takip ediyoruz. Brezilya doğumlu Ivan Reis için de şunları desem sanırım yeterli olacak: Grant Morrison’ın yazdığı The Invisibles; Chaos!tan çıkan Lady Death; Marvel’dan Captain Marvel, Iron Man, Defenders ve Avengers; DC’den de Teen Titans, Rann Thanagar War, Superman,    Infinite Crisis, Green Lantern, Aquaman, Justice League (e yuh, daha ne olsun?!?)

Yıldıray ve Mahmud’la olan arkadaşlıkları neticesinde planlanan bir Türkiye ziyareti vesilesiyle de kendisine çizgi romanlarımızı imzalatabileceğiz. Büyülü Dükkan’dan gelen tanıtım da şu şekilde:

Büyülü Dükkan bir sonraki imza günü etkinliğinde Amerikan çizgi romanlarının üç tanınmış ismini konuk ediyor. 4 Mayıs Cumartesi günü yerli gururlarımız Yıldıray Çınar ve Mahmud Asrar ile birlikte Ivan Reis’i (Justice League, Green Lantern, Aquaman) sizler için ağırlayacağız!

Etkinlik Sayfası için:
http://www.facebook.com/events/155822444584536

Kafkaesk‘in notu: O dükkan yıkılır!

 

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.