• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right ETKİNLİK
  • keyboard_arrow_right Seyfettin Efendi ve Esrardaşları // kargART Sergi

ÇİZGİ ROMAN

Seyfettin Efendi ve Esrardaşları // kargART Sergi

kafkaesk 27 Kasım 2013


Background
share close

seyfettin_efendi

Devrim Kunter’in uzun süredir üzerinde çalıştığı ardından basımı için “olağanüstü maceralar” atlatıp kendi basmaya karar verdiği çizgi roman projesi Seyfettin Efendi ve Olağanüstü Maceraları serisinin ilk kitabı olan Yeditepe Canavarı, Eylül ayı sonunda okurlarla buluşmuştu. Bizse Devrim’i podcastimize konuk etmeyi planladığımız için bu haberi sürekli erteledik. Ama ertele ertele bir yere kadar!

Biz haberi erteleyeduralım Devrim kitabı için imza günlerine koşturdu ve tanıtımı için elinden geleni yapmaya devam etti. Sözümüz söz, Devrim Kunter çok yakında podcastimize konuk olacak ancak o arada duyurmadan geçemeyeceğimiz bir gelişme oldu projeyle ilgili.

kargART Sergisi!

Seyfettin Efendi ve Olağanüstü Maceraları için kargART ve bir çok türk çizerin işbirliği ile leziz bir karma serginin gerçekleşeceği haberini aldık. Sergi 25 Aralık – 8 Ocak tarihleri arasında KargART’ta olacak. Bülteni de hemen şuraya iliştirelim:

Flyer

KargaArt, çizgi roman sanatından önemli isimlerinin yer aldığı “Seyfettin Efendi ve Esrardaşları” sergisine ev sahipliği yapıyor.

Karma sergi Yasemin Baran, Yıldıray Çınar, Hakan Duman, A.Gökhan Gültekin, Melik İskender, Sümeyye Kesgin, Devrim Kunter, Gülden Kunter, Elif Kut, Cansın Çağlar Özdemir, Mehmet Özen, Baykal Sarıoğlu, Ömer Tunç, Rıza Türker, Necmi Yalçın ve Emir Yardımcı’nın “Seyfettin Efendi” yorumlarını görme fırsatı sunuyor.

Çizgi roman dünyasının önemli isimlerinin yanı sıra farklı formasyondan sanatçılarında eserlerinin yer aldığı karma sergi 25 Aralık – 8 Ocak tarihleri arasında KargaArt’da izlenebilir.
Sanatçıların katılımıyla yapılacak olan 25 Aralık’taki açılışımıza bekleriz.

 

Sergi ile ilgili gelişmeleri takip edebileceğiniz Facebook sayfası da hemen şurada: https://www.facebook.com/events/592286310818390/

Etiketler: .

Yazar

kafkaesk

Çizgi roman çevirmeni, editör, podcastçi | Unutmamak için yazıyorum. Prost!

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.