Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

LEN DUR Bİ BANDERAS YAPACADIK!

Len adam bi Banderas yapacaktı ona da izin vermediniz…

Kore’de yapılan dünkü gece etkinliğinde bir abimizin (eşiyle birlikte uzun kuyruklarda sabahlamakla ün salmış Hong Suk Min) Sony Computer Entertainment Korea genel müdürü  Shiro Kawauchi ile tanışması işte böyle oldu.

Adam Korede PS4 sahibi olan ilk insan olabilmek için bir çadırda 7 gün 6 gece etkinlik alanının öndünde bildiğin çadırla kamp yapmış. Ne mutlu ki ona karısı ona eşlik etmiş ve nitekim Kore’nin ilk PS4’ü ona gitmiş. Sony Computer Entertainment Japan Asia genel müdür yardımcısı Oda Hiroyuki’nın imzasını taşıan No1 Kore PS4’ü havadan iple inen SWAT ekibinin PS4’ü kasadan çıkartıp Hiroyuki’ye teslim etmesi ve Hiroyuki’nin Hong Suk Min’e taktim edildi.

geekstra_banderas_ps4_02

Uzun kamp süreci ve PS4 sevgisini taktir eden Shiro Kawauchi ise Hong Suk Min’e eşi ile birlikte kullanması için bir hotel konaklama hediyesi vermiş. Tabii Hong Suk Min sahneye ayak basıp hediyesini aldığında herhalde uzun zamandır kurguladığı Banderas hareketini yapmak istedi ama Kawauchi olayın farkında olmadan abimize bi güzel sarılınca iste banderas yarıda kaldı.

Hong Suk Min aldığı bu imzalı PS4’ü bir koleksiyon ürünü olarak saklayacağını ve Kore’ye yeni parti PS4 geldiğinde çocukları ile birlikte oynamak için bir tane daha PS4 alacağını söyledi. Adam 7 gün 6 gece karda kışta çadırda yatıp aldığı konsolu ile yine oyun oynamayacak ve ikinci parti PS4lerin gelmesini bekleyecek… Anlıyorum seni dostum ama biraz da anlamıyorum….


Comments to LEN DUR Bİ BANDERAS YAPACADIK!

  • Heralde böylesi bir abimizin nasıl bir halet-i ruhiye içinde olduğunu ” Anlıyorum seni dostum ama biraz da anlamıyorum….” cümlesinden daha iyi bir şekilde açıklanamazdı.

    Son olarak;

    …Zaten geek’ler, anlayıpta anlamadığımız insanlar değil midir? Diyerek moleküllerime ayrılıyorum.

    Osman Can Karacı 18 Aralık 2013 18:06 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Bendis Açıkladı: Spider-Men 2 Geliyor

Başlıkta typo yaptığımı, Spider-Man yazacağıma yanlışlıkla Spider-Men yazdığımı zannedenleri öncelikle hemen sağ tarafta kapının önünde...

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi

2006 yılının fenomeniydi 300 Spartalı. "This is Sparta!" adlı tepik sahnesiyle zihinlere kazındı; meme oldu,...

Kapat