• Home
  • keyboard_arrow_right WTF?
  • keyboard_arrow_right KAFAMA UFO DÜŞTÜ DEDİM İNANMADINIZ!

WTF?

KAFAMA UFO DÜŞTÜ DEDİM İNANMADINIZ!

R.ist.T.O. 3 Aralık 2013


Background
share close

Olm ne oluyor lan?!

Yıllardır UFO dedik geldiler pandiklediler dedik (nasssıl yaw!) inanmadılar bak şimdi ne oldu?

Abi bizi yemişler yıllardır örtbas ettiniz ne oldu? Boyunuz mu uzadı? (Niye atar yapıyorsa…)

Ha bu gerizekalı neden bahsediyor diyorsanız, Meksika hükümeti Maya döneminden kalan ve üzerinde bariz UFO ve uzaylı işlemeleri olan tarih eserlerinin varlığını açıkladı.

geekstra_maya_ufo_01

Bakınız yukarıda gördüğünüz tarihi eser 1300 yıldan daha eskiymiş. Ne görüyorsunuz üstünde UFO! Mayalı abilerimiz hani anlamazsak diye bide baloncuk içinde uzaylıyı bile çizmişler. Bak ortadaki yuvarlak Dünya onun altındaki küçük yuvarlak da Ay. Ufolar iniş yapıyor.

Niye saklarsın bunu anlamam.

Bazı insanlar bu açıklamanın insanlık tarihindeki en önemli gerçeğin yüzüstüne çıkışına bir başlangıç olduğunu söylüyorlar. Şimdi bakın X-Filescıları UFO manyaklarını ve Time Square’deki çıplak pankartçıları durdurabiliyor musunuz.

geekstra_maya_ufo_02

Meksika hükümetinin yaklaşık olarak 80 yıldır sakladığı bu tarihi eserlerin yanısıra ormanların içinde 3000 yıllık bir iniş sahası ve çeşitli yazıtların da olduğu söyleniyor.

Sundance Film Festivali ödüllü yönetmen Juan Carlos Rulfo’nun Revelations of the Mayans 2012 and Beyond’da da Mayalılar ve uzaylıların etkileşimine deyiniliyor. Yapımcı Raul Julia-Levy’nin dediğine göre Meksika Cumhurbaşkanı Alvaro Colom Caballeros’un emriyle Meksika  hükümeti kendileriyle el ele konuyu araştırmaya devam ediyorlar.

Meksika hükümeti Mayalardan kalan eserleri ve Mayalıların uzaylılarla kontak kurduğunu kanıtlayan dökümanları açıklamaya ve tüm bu belge ve teorileri arkeologlarla destekleyeğini söyleyen Raul Julia-Levi, Meksika hükümetinin açıkladığı her bilgiyi kendi belgesel ekibinin kanıtlayacağını söylüyor.

Güzel diyorum. Kesinlikle çıkacak olan belgeseli izlemek istiyorum. We are not alone! The truth is out there!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.