• Home
  • keyboard_arrow_right WTF?
  • keyboard_arrow_right TAM KAFAMIZA GÖRE!

WTF?

TAM KAFAMIZA GÖRE!

ExOblivione 23 Kasım 2013


Background
share close

Her ne kadar mevsimler şaşmış ve Kasım’ın sonunda hala güneşli son bahar havası yaşıyor olsakta o kış gelecek arkadaşlar. Ne demişler Winter is Coming!

İşin kötüsü kış artık birden geliyor. Yani bir gün sonbahar güneşinde mis gibi bir güne uyanırken ertesi gün kar soğu ile karşılaşmak mümkün. En azından Istanbul’da durum bu.

Peki kışa hazır mısınız? Daha doğrusu kışa gerçek bir geek gibi hazır mısınız?

İşte bu haberimiz o nasıl olacak yahu diyenler için!

Yapmanız gereken şey barbooburada.com adresine gidip kendinize bir bere seçmek.

Lakin bu bereler öyle klasik tarzda değil. Tam bizim kafamıza göre bereler.

Örneğin kışın soğuğunda hem ısınmak hem de ortalıkta Gandalf gibi mi gezmek istiyorsun? Wizard modeli tam sana göre!

wizard

Ya da son Thor filmini seyrettin ve benim neyim eksik Thor’dan diyorsan, Thor modeli ile kışı geçirebilir, her perşembe Perşembe pazarlarını basabilirsin!

thor-bere1-682x1024

Benim geçtiğimiz sene keşfettiğim bir internet sitesi barbooburada.com ve görür görmez bu berelerden Highlander modelini edinmiştim. Ürün elime geçtiğinde gerçekten çok kaliteli olduğunu ve sorunsuz bir şekilde kafama uyduğunu gördüm. Tabi dışarıda kullanmaya daha cesaret edemedim bu kızıl sakallı ve miğfer gibi bereyi ama bu kış en azından sakalları çıkartıp kullanmayı planlıyorum. Evet evet sakalları takılıp çıkartılabiliyor. Ki bu da kullanım kolaylığı sağlamış.

benbereli

Barboo, merkezi İzmir’de olan bir yerli girişim. Bereleri kendileri üretiyorlar ve genelde özgün tasarımlar yer alıyor. Geçtiğimiz sene 6 çeşit olan berelere bu sene yenileri eklenmiş durumda ki bunlar da bir harika duruyorlar.

Yeni eklenenler daha çok popüler imgeler üzerinden tasarlanmış. Örneğin Angry Birds, Pokemon, super kahramanlardan Thor, Örümcek Adam gibi.

 spiderman-bere-728x1024angry-bird-bere-871x1024captain-america-bere-747x1024

Ben şahsen Thor ve Örümcek Adam’a bayıldım.

Yeni yılda geek arkadaşıma ne alayım diye düşünenler için güzel bir seçenek olacaktır bu bereler. Veya kayağa gittiğinizde kayak keyfinize ayrı bir hava katmak istiyorsanız düşünülebilir. Miğferli ve cüce sakallı bir şekilde dağdan aşağı kaymak çevrenizdekilerin aklını başından alacaktır eminim hehe

Aslında bu berelerin cosplayciler içinde güzel bir seçim olacağını düşünüyorum. Hele ki cüce cosplayi düşünüyorsanız. Veya masaüstü FRPsi oynarken karaktere bürünmenizde faydası olabilir. Lakin bir yerden sonra sıcaktan pişebilirsiniz tabi evde FRP oynarken 🙂

Sipariş ve daha fazlası için barbooburada.com‘a bakmayı unutmayın!

İyi kışlar efem!

Hadin

 

 

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.