• Home
  • keyboard_arrow_right OYUN
  • keyboard_arrow_right BEYOND’DA ELLEN PAGE ÇIPLAK?

OYUN

BEYOND’DA ELLEN PAGE ÇIPLAK?

R.ist.T.O. 14 Ekim 2013


Background
share close

Oyun severler Beyond: Two Souls’u duymuştur ve belki hatta oynamaya başlamışlardır.

Benim de ExOblivione alsa da oynasak dediğim oyunlardan olan Beyond’un son zamanlarda interneti kasıp kavuran haberi aslıda pek de oyunla ilgili değil. Jodie yani Ellen Page’in oyundaki çıplak sahneleri.

Yanlış anlamayın. Oyunda kasıtılı olarak konmuş çıplak sahneler yok (en azından bildiğim kadarıyla) fakat dgmockingjay adlı bir kullanıcının açtığı bir Reddit başlığı Jodie’nin duş sahnelerinde tamamen farklı açılardan çekilmiş görüntüleri paylaşmış.

Bence önce bir duj sahnesini izleyelim.

dgmockingjay bir Debug PS3 konsolu ile yada standart bir PS3’ün debug modu ile sahnenin içindeki kamera açılarını değiştirerek görüntüler almış. Standart bir PS3 ile bunun yapılabileceği düşünülmüyor fakat asıl oyuncuların konuştuğu konu şu. Madem oyunculara Jodie’nin çıplak halini göstermek istemiyorlardı neden tüm çıplak vücüdun modellemesini yaptılar? Bu Ellen Page’in gerçek vücüdunun modellemesi mi?

Fotoları merak ettiniz değil mi? Ozaman burdan buyrun fakat NOT SAFE FOR WORK!

pic2

Heavy Rain ve Fahrenheit oyunlarından tanıdığımız Quantic Dream firmasının bu yeni oyunun konusunu kısaca şöyle;

Jodie Holmes (Ellen Page) sıradan bir genç kız değildir. Jodie, Aiden adında gizemli bir varlık ile sürekli iletişim halinde olan ve Aiden sayesinde çeşitli pisişik güçler kazanmış bir kızdır. Birisinin zihnini kontrol edebilir, onu boğabilir, objeleri manipüle edebilir ve hatta bazen geleceği görebilmektedir.

Çocukluğunda neredeyse bir arkadaşını öldürmesi sonucu Jodie’nin ailesi Jodie için piskolojik tedavi arayışlarına girer ve Paranormal Aktivite Departmanından Dr. Nathan Dawkins (Willem Dafoe) ve Dr. Cole Freeman ile tanışırlar. Jodie büyüdükçe hem doktorlardan hem de Aiden’den kurtulmaya ve normal bir hayat yaşamaya çalışsa da sonuç felaket olur. CIA’in Jodie’nin varlığından haberdar olması sonrasında Jodie CIA ajanı olarak eğitilir ve bir saha ajanı olarak göreve başlar…

 

Not: Oyun bu aybaşı yani 8 Ekim 2013’de piyasaya sürüldü.

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.