Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

CITY OF STEAM’İN DÜNYA LANSMANI TÜRKİYE’DE YAPILDI

 

Dünyanın en merakla beklenen oyunlarından biri olarak gösterilen City of Steam’in dünya lansmanı Beyoğlu’ndaki The Hall’da gerçekleşti. DAO Games’in CEO’su Peter Kwisthout, COO’su Naji Robehmed, oyunun yapımcısı olan CEO ve Baş Tasarımcı David Lindsay ile Pazarlama Müdürü Andrew Woodruff’un katılımıyla gerçekleşen lansmanda Geekstra ekibi olarak biz de oradaydık!

Çinli oyun geliştirici Mechanist Games’in yeni MMORPG’si City of Steam, DAO Games tarafından dağıtılarak dünya üzerinde ilk olarak Türk oyuncuların beğenisine sunuluyor.

Tarayıcı üzerinden oynanan City of Steam, hiçbir istemciye ve download’a gerek duyulmadan direkt oyuna başlayabilme kolaylığı sunuyor. Unity 3D motor gücünü ve zengin hikayesini de arkasına alan City of Steam, büyük boyutlardaki haritaları, eşya zenginliği ve PvP özelliği oyunculara bir tarayıcı oyununun ötesini sunuyor.

DAO Games’in oyun portalı Nova Worlds aracılığı ile 1 Mart’ta açık Beta’ya başlayacak olan City of Steam’in Orta Doğu ve Türkiye pazarı için yerelleştirme çalışmaları da tamamlandı. Türk çizerlerin (Drink and Draw İstanbul ekibi) çizimlerinin de entegre edileceği oyun,  Türkiye’de aktif minimum 10 milyon oyuncuya ulaşacak.

The Melancholy Of Porcelain Spirits” ekibi ve yönetmeni de konsepte uygun cosplayleri ile geceye renk kattı.

DAO Games ayrıca Nova Worlds portalı üzerinden çok kısa bir zaman içerisinde The Lost Titans adlı ikinci oyunlarını Türk oyuncularla buluşturacağını duyurdu ve 3. oyunlarının bir FPS olacağının müjdesini verdi.

%%wppa%% %%slide=54%% %%align=center%%

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
BATMAN VS SUPERMAN ÇEKİMLERİ BAŞLADI!

Geçenlerde Zach Snyder cephesinden aslında film yapımında ne kadar çok yol aldıkları ile ilgili bir...

Inhumans Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Inhumans filminin MCU filmleri listesinden çıkartıldığı daha önce açıklanmıştı. THR’nin haberine göre ABC kanalında dizi...

Kapat