• Home
  • keyboard_arrow_right OYUN
  • keyboard_arrow_right HoN GELİYOR!

OYUN

HoN GELİYOR!

R.ist.T.O. 13 Aralık 2013


Background
share close

geekstra_hon_01

HoN’un MOBA severlerin bildiği bir isim olduğunu düşünüyorum. LoL ve DOTA ile birlikte dünyanın önde gelen MOBA oyunlarından olan HoN nihayet Türkiye’de Türkçe olarak hizmete açılacak. 23 Aralıkta başlaması planlanan Açık Betasında büyük bir turnuva ile kullanıcılarıyla buluşacak olan HoN, Kapalı Betasını da 18-21 Aralık arasında yapacağını duyurdu.

HoN, Türkiye’nin en popüler MMOFPS’lerinden olan Point Blank ile bilinen Nfinity Games’in Türkiye’deki ikinci oyunu olacak. Tabii Nfinity Games’deki arkadaşlarımız sağ olsun sizlere hediye edilmek üzere 18-21 Aralıkta gerçekleşecek Kapalı Beta’ya giriş hakkı sağlayan 20 adet Beta Key ayarladılar.

Beta Keyler 16 Aralık Pazartesi günü düzenleyeceğimiz küçük bir yarışma ile sahiplerini bulacak.

[youtube_sc url=”http://www.youtube.com/watch?v=asMNb_B5FOA”]

Nfinity Games’den gelen basın bülteni ile HoN ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

geekstra_hon_02

Aylardır beklenen ve en son Gamex 2013 fuarında sevenleriyle buluşan, Dünyaca ünlü MOBA oyunu HoN (Heroes of Newerth) sonunda oyun severlerin karşısına çıkıyor. Üstelik muhteşem bir turnuvayla!

Daha önce görülmedi! Şimdiye kadar Türkiye’de bir çok online oyun lansman yaptı, bir çok turnuva gerçekleştirildi. Fakat hiç bir oyun henüz “Açık Beta” aşamasındayken Uluslar Arası bir Turnuva ile agresif bir çıkış sergileyemedi. Elektronik spor ve turnuva deyince akla gelen başlıca oyun firmalarından olan Nfinity Games, planladığı bu organizasyonla da adından söz ettirecek gibi duruyor. Turnuva’nın adı ve katılım koşulları çok yakında hon.com.tr adresinden duyurulacak. Offline ve online olarak bir kaç elemeden oluşacak turnuvanın finalist takımları, ülkemizi Ukrayna’da düzenlenecek olan büyük finalde temsil etmeye hak kazanacak ve bunun yanında binlerce TL’lik nakit para ödülü ve sponsor ödüllerine sahip olabilecekler. Bu arada diğer oyunlardan farklı olarak, oyncuların kazandıkları nakit para ödülleri turnuva sonuçlandıktan hemen sonra takdim ediliyor.

Diğer güzel bir haber ise bu turnuvanın sadece bir başlangıç olması. Önümüzdeki ay içerisinde çok daha büyük bir uluslararası turnuvanın (GSL 2014) elemeleri başlayacak. HoN türkiye, yapacağı turnuvalarda Türkiye’deki tüm dengeleri değiştireceğe benziyor.

Elektronik sporlarda gün geçtikçe ilerleme kaydeden Türk Online Oyun Pazarı özellikle Nfinity Games’in yeni projesi Heroes of Newerth ile ivme yakalayıp, ülkemize bu alanda büyük başarılar kazandırmayı Kapalı Beta bu hafta: HoN kapalı betası 18 – 21 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Oyuna yalnızca medya kanallarıyla dağıtılacak beta-keyler ile giriş yapılacak. Kapalı Beta’nın ardından 23 Aralık’ta Açık Beta süreci başlayacak ve kullanıcılar MOBA’ya ve etkinliklere doyacak.

Tamamen Türkçe olarak oynanabilen ve ücretsiz olan Heroes of Newerth oyununa kayıt olup, oyunu yine ücretsiz indirebilmek için yalnızca bir kaç gün beklemeniz gerekecek. Oyun ile ilgili her türlü bilgiye sahip olmak, turnuvalar ve ödüllü etkinliklerden haberdar olmak için www.hon.com.tr sitesini takip etmeniz yeterli. Aynı zamanda HoN Türkiye facebook resmi sayfası olan https://www.facebook.com/HoNTurkiyeResmiSayfasi sayfasında çok yakında muhteşem etkinlikler duyurulacak. Sloganı “En iyilerin oyunu” olan HoN, özellikle bilgisayar oyunlarında vakit geçirmeyi sevenler için hiç kuşkusuz en iyi tercihlerin başında geliyor.

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.