• Home
  • keyboard_arrow_right OYUN
  • keyboard_arrow_right ETKİNLİK
  • keyboard_arrow_right Multiplayer Live 7 Aralık’ta!

OYUN

Multiplayer Live 7 Aralık’ta!

R.ist.T.O. 7 Aralık 2013


Background
share close

Adamlar 24 saatlik canlı yayın yapıyorlarmış ve bizim de daha yeni haberimiz olduğundan anca haber verebiliyoruz. Bilenleriniz çoğunluktadır diye tahmin ediyorum ama bilmeyenler için Multiplayer CNNTürk kanalında haftalık olarak yapılan bir oyun programı.

Şuan bu yazıyı yazarken canlı yayını devam etmekte olan programı izlemek için geç kalmış sayılmazsanız ki program başlayalı 6 saat kadar olmuş. İzemek isteyenler Multiplayer’ın web sayfasında ve/veya CNNTürk sayfasından izleyebilirsiniz. Aha linkler aşağıda.

http://www.twitch.tv/multiplayer

http://tv.cnnturk.com/multiplayer

Hatta burdan izlemek isteyenleriniz var ise…

Watch live video from Multiplayer on www.twitch.tv

Basın bültenleri aşağıda.

Multiplayer Live, 7 Aralık Cumartesi Saat 12.00′da Türkiye’de İlk Kez Yapılacak Olan 24 Saat Aralıksız Canlı Yayın İle Başlıyor!

7 Aralık’tan itibaren Cumartesi günleri program yapmayın, çünkü Multiplayer Live yayın hayatına başlıyor. Multiplayer.com.tr üzerinden Twitch ortaklığı ile yayınlanacak ve Cumartesi günleri 16 saat, Pazar günleri ise 8 saat sürecek olan Multiplayer Live’da, 10’dan fazla yayıncı en sevilen oyunları oynayacak, izleyiciler hediyelere doyacak ve eğlence hiç bitmeyecek.

Dahası var! Multiplayer Live, açılışının şerefine 7 Aralık Cumartesi günü, GameEkstra’da tam 24 saat aralıksız canlı yayın yapacak! Aralarında Ferit “wtcN” Karakaya, Afşar Tuna “Pintipanda” Aksel, Ege “Fare Düşmanı” Sağın, Şefik “Rocko” Akkoç’un da bulunduğu 16 tanınmış yayıncı ile birlikte, Multiplayer’dan Merthan Yalçın ve Murat Sönmez’in de katılacağı yayında; Dark Passage, HWA Gaming, Wild Fire, Atlas, ANT ve AWH oyuncuları arasında League of Legends All Star maçı yapılacak ve 10’dan fazla farklı oyun oynanacak.

Türkiye’nin 1 numaralı gaming merkezi GameEkstra’da yapılacak ve sürpriz konuklar ile hediyelerin de olacağı Multiplayer Live’a katılacak olan yayıncılar şöyle:

Ferit “wtcN” Karakaya,Ege “Fare Düşmanı” Sağın, Afşar Tuna “Pintipanda” Aksen, Şefik “Rocko” Akkoç, Kerim Bahadır “OxiChampion” Şeker, Necati “zeoNNN“ Akçay, Turushan “Sleeep” Aktay, İlker “RazoRBlades” Karaş, Deniz “Dozkan” Özkan, Hüseyin “Theodorich” Güven, Serra “Baronez” Demirsoylu, Batuhan “Krank” Belik, Alp “Azelza” Sevsel, Merthan Yalçın, Murat “Ejderha” Sönmez ve Onur “Scaty” Kaya.

7 Aralık saat 12.00′da herkesi Multiplayer Live heyecanına bekliyoruz!

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=NmxKS4CsFf4″]

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.