Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

ORTA DÜNYA’DA YENİ MACERA!

Gameinformer’ın Ocak sayısı kapağında yeni Yüzüklerin Efendisi temalı video oyunu ortaya çıktı.  Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi arasında geçecek olan Middle-Earth: Shadow of Mordor, oyunculara açık uçlu bir dünya sunacak.
image

Talion adında bir Ranger (Kolcu) yu kontrol edeceğimiz bu aksiyon oyunu JRR Tolkien’in herhangi bir Orta Dünya hikayesine dayanmıyor. PC yanı sıra mevcut ve yeni nesil konsollar için geliştirilen oyun Warner Bros Interactive bünyesindeki Monolith’e emanet. Yeni nesil konsollar için geliştirilen Nemesis sistemini kullanacak oyunda oyuncuları güçlü ve dinamik bir oynanış yapısı bekliyor.

Açıkçası oyun dünyasında Orta Dünya’nın ekmeğini  yeterince yediklerini düşünüyorum. Ama görünen o ki Warner Bros yeni IP yerine bilinen bir isim üzerinden oyun yatırımlarına devam edecek. Tabi iyi yapılmış açık uçlu bir Orta Dünya oyununa kimsenin hayır diyeceğini sanmıyorum. Bakalım MOBA türündeki oyunları Guardians of Middle Earth’den sonra Monolith nasıl bir çıkartacak. Bekleyip görelim.

Hadin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Amazon ve Netflix’ten Sundance ve Oscar Çıkarması

Selam gençler! Oscar adaylarının açıklanması sonrası internette adaylıklarla ilgili daha fazla bilgi arayışında dolanırken The...

The Hobbit: The Desolation of Smaug – Beorn'un Evi

Hobbit devam filmi The Hobbit: The Desolation of Smaug fragmanını daha önce paylaşmıştık. Filmin vizyona girmesine...

Kapat