• Home
  • keyboard_arrow_right OYUN
  • keyboard_arrow_right Tiglon, League of Legends’i Raflara Taşıyor!

OYUN

Tiglon, League of Legends’i Raflara Taşıyor!

Geekstra 18 Mayıs 2013


Background
share close

MOBA yani Multiplayer Online Battle Arena türünün öncüsü olarak kabul edebileceğimiz League of Legends, espor yönü ile de öne çıkan günümüzün popüler PC oyunlarından. Yaklaşık 1 sene önce açılan Riot Games Türkiye ofisinin yoğun ve profesyonel çalışmaları sayesinde Türk LoL severler tamamen Türkçe içerik, müşteri hizmetleri ve dünya kalitesinde espor deneyimi yaşama fırsatını yakaladılar.

Şimdi de Riot Games Turkiye ofisi, League of Legends’ın benzersiz oyun deneyimini daha fazla kitlelere taşımak için oyunu kutulu olarak Tiglon ile beraber raflara taşımaya karar vermiş anlaşılan.

İşte basın bülteni!

tiglonriot-logo-rich-blacks

Piyasaya çıktığı günden beri online dünyadaki tutkunlarının gönlünde taht kuran ve dünyanın en çok oynanan PC oyunu ünvanını taşıyan League of Legends, Tiglon ile kutulu olarak da satışa sunuluyor. Oyunun hayranları 5 Haziran itibariyle League of Legends’a satış noktalarından ulaşarak özel hediyelerin de sahibi olabilecek!

LEAGUE_BASINk

Oyunculara sunduğu hizmetler, büyük ödüllü turnuvalar ve sürpriz hediyelerle kısa bir sürede büyük bir oyuncu kitlesini etkisi altına alan ve dünyanın en çok oynanan PC oyunu olma ünvanını taşıyan  League of Legends, Tiglon ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde 5 Haziran 2013’ten itibaren tüm satış noktalarında özel bir paket ile DVD formatında satışa sunuluyor. League of Legends oyun DVD’sinin yanı sıra 5 adet şampiyon (Garen, Ashe, Ryze, Annie ve Master Yi), 7 gün boyunca kullanılabilecek XP, 1 günlük IP desteği ve son olarak da Assasin Master Yi kostümü için kod ve poster bu özel pakette yer alıyor.

League of Legends keyfini hediyelerle birlikte kutuya sığdıran bu özel paket tüm satış noktalarında 30TL yerine 19.99TL’den satışa sunuluyor. League of Legends özel paketi, 5 Haziran tarihi itibariyle satış noktalarından satın alınabilecek. Ayrıca League of Legends’ın kutulu sürümü bu haftadan itibaren www.dr.com.tr ve www.overgameweb.comadreslerinde ön sipariş fırsatı ve tişört hediyesi ile tüm oyunseverleri bekliyor.

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.